MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

7 dôvodov, prečo si kúpiť basketbalový kôš na záhradu alebo pred garáž

Premýšľate ako zabaviť svoje ratolesti? Chcete, aby športovali, vybili nadbytok energie a netrávili všetok čas pri televízii alebo počítači? Máme pre vás ideálne riešenie, kúpte pre nich basketbalový kôš. Deti tak budú mať o zábavu postarané, a navyše tým prispejete k ich zdravému životnému štýlu. Basketbal a streetball patrí celosvetovo k najobľúbenejším športom vôbec, a to ako u detí, tak dospelých, nemusíte mať strach, že o zábavu nebude postarané.1 | Prispejete k zdraviu svojich detí

Deti nemusia tráviť voľný čas len hraním video hier alebo sledovaním televízie. Sedavý spôsob života zvyšuje riziko srdcových, cievnych a ďalších chorôb už od mladosti. Vysoké percento detí dnes trpí obezitou, pretože nemajú dostatok pohybu, ktorý chýba už dopoludnia v škole a potom obvykle aj v domácom prostredí. Donúťte svoje deti viac športovať a vštepiť im zdravý životný štýl, aby boli čo možno najviac zdravé po celý zvyšok života. Ak budú mať basketbalový kôš doma, môžu športovať kedykoľvek budú chcieť.

2 | Výhodná voľba aj pre vás

Športovo založení rodičia môžu prípadne aj zainvestovať do vyšších modelov basketbalových košov a využívať kôš pre deti tiež pre vlastné potreby, na spestrenie zábavy a športovému vyžitiu. S basketbalovým košom vyhrávate tak či tak, môžete sa pridať k hre a urobiť niečo pre svoje zdravie s nimi, alebo budete mať naopak chvíľu svoj pokoj na prácu alebo relaxáciu.

3 | Vychovajte profesionálneho basketbalistu

Basketbalový kôš je tiež skvelou príležitosťou, ako vylepšiť tréning vašich detí, ak sa mu chcú venovať profesionálne. Niektoré deti to môžu mať do najbližšej telocvične či na ihrisko dosť ďaleko od domova. S basketbalovým košom mu môžete zriadiť súkromné ihrisko doma na záhrade alebo kdekoľvek inde. Váš malý basketbalista si bude môcť zahádzať kedykoľvek sa mu zachce a bude tak môcť napríklad dopilovávat prvky, v ktorých má rezervy, alebo na ktoré sa nestihne zamerať počas svojich tréningov v oddiele. Pozrite sa, kam sa s touto legendárnou usilovnosťou a dodatočnými tréningovými dávkami dostal napríklad Jaromír Jágr v hokeji!

4 | Presúvajte svoje basketbalové ihrisko podľa ľubovôle alebo si ho zriaďte na cestách

Basketbalový kôš je navyše veľmi praktický. Nespornou výhodou je jeho mobilita. Kôš môžete, na rozdiel od basketbalových dosiek, ktoré sa musia pripevňovať na pevné konštrukcie, veľmi ľahko prenášať na rôzne miesta. Stačí vypustiť vodu alebo vysypať piesok zo základmi a nebude to pre vás žiaden problém. Väčšina modelov je tiež vybavená transportnými kolieskami pre jednoduchšiu manipuláciu. V lete vás napríklad deti môžu svojou hrou rušiť na záhrade, kôš im jednoducho prenesiete na druhú stranu domu alebo na ulici. Basketbalový kôš tiež budete môcť vziať na svoju dovolenku k moru, na chatu a podobne. Prípadné rozoberanie je veľmi jednoduché a zvládne ho každý. Potom už vám nič nebude brániť v tom, aby ste ho naložili do kufra auta a vyrazili na cestu. O zábavu bude postarané.

5 | Nastavte si kôš podľa ľubovôle

Basketbalový kôš okrem toho môžete tiež nastavovať do ľubovoľnej výšky podľa rozsahu daného modelu. Môžete tak upravovať veľkosť koša, ak ho napríklad práve budete chcieť využitý sami alebo prídu na návštevu väčšie deti a podobne.

6 | Získajte pre deti viac kamarátov

Je vaše dieťa bojazlivé alebo si sťažuje, že má málo kamarátov? S basketbalovým košom sa vaša záhrada či dvor stane vyhľadávanou atrakciou. Deti si môžu pozvať kamarátov alebo spolužiakov a získať tak nové známosti.

7 | Priaznivá cena

Basketbalové koše pre deti, ale aj pre dospelých je možné v dnešnej dobe kúpiť za veľmi prijateľné ceny. Jeho kúpou tiež môžete ušetriť peniaze za telocvičňu. Basketbalový kôš je skvelým nástrojom, ako zabaviť deti i seba. Pri dnešnom sedavom spôsobe života vám tiež môže pomôcť k zdravému životnému štýlu vašich detí. Môže slúžiť aj na trénovanie budúcich profesionálov. Vzhľadom k cenám dostupných modelov na trhu sa to rozhodne vyplatia.

Ak uvažujete o obstaranie basketbalového koša, pozrite sa do našej ponuky, kde pre vás máme basketbalové koše za veľmi priaznivé ceny. mastersport.sk je výrobcom basketbalových košov Master. Tieto koše napr. Basketball kôš MASTER Street spoločne s ďalšími modelmi, ktoré ponúkame, spĺňajú všetky požadované bezpečnostné požiadavky.Všetko pre basketbal na našom e-shope


Skladom: 10 a viac kusov
Basketbalový kôš MASTER Kid 135
47.00 €
40.00 €
-14%
Dodacia lehota 5 pracovných dní
Basketbalová lopta GALA New York BB7021S
33.00 €
31.00 €
Skladom: 10 a viac kusov
Basketbalový kôš s doskou MASTER 45 x 30 cm
17.80 €
16.00 €
-10%
Dostupné od 20.07.2024
Basketbalový kôš s doskou MASTER 110 x 75 cm Acryl
Doprava zadarmo
99.00 €

Celá kategória

Prečítajte si tiež ďalší články:


Vyskúšajte basketbalové koše so stojanom a dosky Master!


Čti více

Ako vybrať basketbalovú loptu?


Čítaj viac

Kúpte si basketbalovú dosku, urobíte niečo pre svoje zdravie a skvele sa zabavíte!


Čítaj viac


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa