MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

Kúpte si basketbalovú dosku, urobíte niečo pre svoje zdravie a skvele sa zabavíte!

Zažívate občas pocity nudy? Nebaví vás voľný čas tráviť len vysedávaním v krčmách na pive alebo postávať v baroch? Potrebujete schudnúť alebo máte pocit, že športujete málo? Zmenili by ste radi svoj životný štýl a urobili niečo pre svoje zdravie? Chcete tráviť svoj voľný čas viac s deťmi? Ak máte doma voľný plac, môžete s tým začať ihneď niečo robiť. Kúpte si basketbalovú dosku a začnite sa pravidelne hýbať. S basketbalovou doskou sa do pravidelného cvičenia nebudete musieť nútiť, naopak, bude to zábava.


O zábavu budete mať postarané

Basketbal alebo streetbaall sú skvelé a zábavné hry. Ak sa nudíte a radi by ste začali športovať, obstaraním basketbalovej dosky zabijete dve muchy jednou ranou. Stačí nájsť pevnú konštrukciu, kam dosku primontovať. K tomu vám dobre poslúži napríklad stena garáže alebo vášho domu na vlastnej záhrade.

Začnite žiť zdravšie, to všetko v rámci zábavy

Máte pocit, že váš životný štýl nie je ideálny? Ak máte napríklad sedavú prácu, nerobíte žiadny šport z dôvodov časových alebo iných, trávite často svoj voľný čas v krčme, alebo sa prejedáte, tak je tento pocit správny. Moderný štýl života je pomerne neprívetivý k nášmu zdraviu. Nedostatok pohybu môže za celý rad chronických chorôb, od púhej obezity po vážne ochorenia srdca a ciev. Tieto ochorenia patrí na prvé miesto v celkovej úmrtnosti obyvateľstva. Bolo dokázané, že zdravý životný štýl sa z veľkej časti podieľa na výslednom zdravie človeka.

Pravidelným športom a zmenou ďalších škodlivých návykov môžete výrazne ovplyvniť svoje zdravie a dĺžku a kvalitu života.

Bolo dokázané, že pravidelné aeróbne cvičenie má blahodarný účinok na srdce, cievny systém a celkovo zdravie všeobecne, a to nielen fyzické, ale aj psychické. S basketbalovou doskou si také pravidelné športovanie budete môcť dopriať. Okrem toho sa do cvičenia nebudete musieť nútiť, ako je tomu často napríklad pri chodení do fitka alebo posilňovne. Behanie na páse a cvičenie na strojoch zvyčajne nie je príliš zábavné.

S basketbalovou doskou si pozvete svojich priateľov, zapojíte deti alebo si chvíľu jednoducho zatrénujú sami. Spojíte tak príjemné s užitočným, zábavu a cvičenie, a potom si môžete s priateľmi treba dopriať aj nejaké to pivo.

Schudnite a vypracujte svoju figúru

Pravidelným cvičením s basketbalovou doskou vylepšíte okrem svojho zdravia aj svoju figúru, čo iste ocení vaša žena či priateľka. Sami sa budete cítiť lepšie, budete všeobecne produktívnejší a v kondícii.

Venujte sa deťom

S basketbalovou doskou budete mať skvelú príležitosť venovať sa častejšie svojim deťom, čo iste oceníte nielen vy a vaše deti, ale aj vaše družka. Deti sa s vami zabavia a nebudú tráviť všetok voľný čas pri televízii alebo počítači. Tým prispejete nielen k zdraviu svojmu, ale aj ich.

Stretávajte sa s priateľmi alebo spoznajte nové

Obstaraním basketbalovej dosky sa z vašej záhrady či dvore stane malé basketbalové ihrisko. Vzhľadom k obľúbenosti tejto hry sa tak váš pozemok stane žiadaným tovarom. Môžete usporiadať turnaje s priateľmi, deťmi a spoznávať nových ľudí. Pozvete napríklad suseda alebo niekto z vašich priateľov vezme so sebou známeho. Na nové priateľstvá budete mať zamiesené. Každopádne môžete povzniesť svoj sociálny život, čo je opäť dôležitá zložka zdravého a spokojného života.

Rozšírte svoj tréning a zlepšujte sa

Ak sa basketbalu alebo streetballe venujete závodne, polozávodná aj intenzívne amatérsky, s basketbalovou doskou môžete svoje zručnosti vylepšovať a blysnúť sa potom v ostrých zápasoch alebo s kamarátmi na ihrisku. Na svojom súkromnom tréningovom pľacu budete môcť nacvičovať a skúšať ľubovoľné prvky hry. Môže ísť napríklad o rôzne slabiny, ku ktorých nacvičovanie sa v rámci svojich tréningov nemáte možnosť dostať.

Ekonomická stránka

Ak sa obávate o ekonomickú stránku kúpa basketbalovej dosky, nemusíte si robiť príliš veľké starosti. V dnešnej dobe sa dosky dajú kúpiť už za veľmi prijateľnú cenu. Náš e-shop mastersport.cz je výrobcom kvalitných basketbalových dosiek MASTER. Základné dosky pre začiatočníkov môžete kúpiť už za cenu okolo 20 - 30 eur.

Treba si tiež uvedomiť, že kúpa basketbalovej dosky môžete tiež ušetriť za iné športové aktivity, za ktoré by ste museli platiť. Keďže budete môcť trénovať doma, môžete napríklad znížiť intenzitu tréningov v telocvični alebo posilňovni. Cvičenie si vychutná v pohodlí domova bez nutnosti transportu pomocou hromadnej dopravy alebo vlastného auta.

Okrem peňazí za vstup, či členstvo a dopravu ušetríte aj svoj čas. Pre veľmi pracovne vyťažených jedinca sa domáci basketbal alebo streetball môže stať jediným dostupným zdrojom športu, pretože na dochádzanie za športom nemajú inak čas.

Záver

Basketbalová doska je jednoduchá pomôcka, s ktorou môžete zábavnou formou a v pohodlí domova prispieť k zlepšeniu svojho zdravia, zvýšenie svojej kondície a redukciu vlastnej váhy. Zabavíte svoje deti, potešíte svoju drahú polovičku a zlepšíte svoje basketbalové schopnosti.


Vyberajte zo širokej ponuky

Dostupné od 20.07.2024
Basketbalová doska MASTER 140 x 80 cm s konštrukciou
Doprava zadarmo
239.00 €
Skladom: 10 a viac kusov
Basketbalový kôš s doskou MASTER 80 x 58 cm
31.70 €
Skladom: 10 a viac kusov
Basketbalový kôš s doskou MASTER 45 x 30 cm
17.80 €
16.00 €
-10%
Dodacia lehota viac ako 30 dní
Basketbalový kôš s doskou MASTER 112 x 72 cm
Doprava zadarmo
119.00 €
Prečítajte si tiež


Všetko o basketbale


Čítaj viac

7 dôvodov, prečo si kúpiť basketbalový kôš na záhradu alebo pred garáž


Čítaj viac

Ako vybrať basketbalovú loptu?


Čítaj viac


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa