MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

O spoločnosti

Sme slovenský e-shop www.MASTERSPORT.sk, ktorý prevádzkujeme z Českej republiky pod firmou MASTER SPORT s.r.o. Predávame športové vybavenie pre rodiny s deťmi i singles ľudí.

Oficiálne ako firma fungujeme už od roku 2004, kedy si dvaja kamaráti, naši majitelia a veľkí športovci, Aleš a Víťa povedali, že budú cvičiť doma. Na internete ale nič moc na domáce cvičenie nenašli a zistili, že objavili dieru na trhu. Rozhodli sa ju zaplniť a založili doménu 4fit.cz a vrhli sa do internetového predaja fitness vybavenie a taky trampolín, v tej dobe najprv v Česku. E-shop stále rástol a bolo jasné, že už nie je len pre fitnessáky, vznikol www.nejlevnejsisport.cz. V tom čase sme taky rozbehli predaj i na slovenskom - na e-shope www.najlacnejsisport.sk. Na týchto e-shopoch sme fungovali viac ako 15 rokov a v roku 2021 sme prešli na e-shop www.MASTERSPORT.cz a www.MASTERSPORT.sk


Máme vlastnú značku

Ako postupne rástli požiadavky na kvalitu a dizajn, rozhodli sa Víťa a Aleš zaviesť vlastné značky MASTER® (fitness a športové potreby) a MASTERJUMP® (airtracky, trampolíny). Na značky vlastníme ochranné známky, ktoré predstavujú záruku kvality a nezameniteľnosti s inými výrobkami. S našimi značkami sa môžete stretnúť nielen na našom e-shope, ale aj u vybraných obchodných partnerov, ako v Českej republike, tak aj na Slovensku. Naša spoločnosť v rámci akcie „Projekt na ochranu práv priemyselného vlastníctva – MASTER SPORT, s.r.o.“ získala ochranné známky na svoje exkluzívne produkty. Tento projekt je podporený dotáciou z Európskej únie.zoomimg
zoomimg
zoomimg
zoomimg
zoomimg


Exportujeme

S našou značkou sa môžete stretnúť nielen na našom eshope, ale tiež u vybraných obchodných partnerov na Slovensku a v Českej republike.

Garancia

Samozrejmosťou je záruka 24 mesiacov u všetkých výrobkov a na vybrané produkty ponúkame nadštandardnú záruku 3 až 5 rokov.


Máme vlastné sklady

Športové potreby skladujeme v skladoch s rozlohou 5 000 m2 podlahovej plochy. Vďaka tomu môžeme tovar okamžite expedovať našim zákazníkom.


Pomáhame

Nie každý má v živote také šťastie, že môže naplno športovať a žiť plnohodnotný život, preto sa veľmi radi zapájame do charitatívnych projektov na pomoc deťom i dospelým.

Komu pomáhame?

Veríme, že šport je zábava a zábava je šport. Tak preskúmajte celý e-shop a športujte a bavte sa s nami!