MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

Možnosti platby, doprava a ceny

 1. Formy dopravyFormy dopravy
 2. Možnosti platbyMožnosti platby
 3. ZásilkaZásielka
 4. Dodací lhůtDodacia lehota
 5. Převzetí zásilkyPrevzatie zásielky

Doprava ZADARMO za vernosť!

Registrovaní zákazníci u nás majú dopravu ZDARMA pri nákupe od 80 €

 • zaregistrujte sa do e-shopu a odoberajte náš Newsletter. Pri registrácii zaškrtnite "Zasielať novinky" (pre dopravu zdarma je nutné newsletter odoberať!).
 • nakupujte vždy prihlásený pod svojím účtom

Doprava zdarma sa nevzťahuje na veľké zásielky, ktoré budú prepravované formou Doručenie na adresu - XL zásielky.

Zaregistrujte sa

Formy dopravy

Doručenie na adresu

Bežné zásielky do 50 kg doručujeme vybranou zásielkovou službou.
Cena tejto služby je 5 € s DPH. Pri objednávke od 120 € je táto služba na území SR ZADARMO.

Doručenie na adresu - XL zásilky

Tento typ dopravy je automaticky aplikovaný pri položkách, ktoré svojou hmotnosťou alebo rozmery prekračujú možnosti bežných dopravcov.
Cena tejto služby je 25 € s DPH. . Pri objednávke od 200 € je táto služba na území SR ZADARMO.

Slovenská pošta - Balík do ruky

Bežné zásielky do 30 kg doručujeme Slovenskou poštou priamo do rúk adresáta na určenú adresu do 2 pracovných dní po podaní. Cena tejto služby je 6 € s DPH. Pri objednávke od 120 € je táto služba na území SR ZADARMO.

Osobný odber v sieti výdajných miest WEDO Pointu

Zásielky do 20 kg s maximálnou dĺžkou jednej strany 100 cm, súčet troch strán (d + š + v) je 210 cm možno vyzdvihnúť v sieti výdajných miest WE|DO Point po celej SR.
Zásielka je na výdajnom mieste WE|DO Point uložená 5 dní.
Cena tejto služby je 4 € s DPH.Pri objednávke od 120 € je táto služba na území SR ZADARMO.

Kde je Váš najbližší WE|DO Point?

Osobný odber v sieti výdajných miest Zásilkovna

Cena tejto služby je 4 € s DPH.
Vyzdvihnite si zásielku na jednom z tisícov výdajných miest. Na výdajných miestach je štandardná úložná doba 7 dní s možnosťou predĺženia o 7+7 dní.

Kde je Vaše najbližšie výdajné miesto?

Osobný odber na odbernom mieste DPD Pickup

Zásielky do hmotnosti max. 15 kg s maximálnou dĺžkou najdlhšej strany 100 cm a celkovú obvodovou dĺžkou 250 cm (2x šírka + 2x výška + 1x dĺžka) možno vyzdvihnúť na výdajnom mieste DPD Pickup (viac ako 300 odberných miest v SK).
Zásielka je na odbernom mieste DPD Pickup uložená 7 pracovných dní.
Cena tejto služby je 4 € s DPH.Pri objednávke od 120 € je táto služba na území SR ZADARMO.

Kde je váš najbližší DPD Pickup?

Osobný odber na odbernom mieste GLS Parcel Shop

Zásielky do hmotnosti max. 15 kg možno vyzdvihnúť na odbernom mieste GLS Parcel Shop (viac ako 200 odbernych miest na Slovensku).
Zásielka je na výdajnom mieste Uloženky uložená 5 dní.
Cena tejto služby je 4 € s DPH.Pri objednávke od 120 € je táto služba na území SR ZADARMO.

Kde je váš najbližší GLS ParcelShop?

Osobný odber na výdajnom mieste PPL Smart

Cena této služby je 4 €.
Vyzdvihnite si zásielku na jednom z tisícov výdajných miest. Na výdajných miestach je štandardná úložná doba 7 dní s možnosťou predĺženia.

Kde je Vaše najbližšie výdajné miesto?


Možnosti platby

Pri nákupe v našom e-shope mastersport.sk si môžete zvoliť jeden z nasledujúcich spôsobov platby. Niektoré formy sú viazané na typ dopravy.

Na dobierku

Za tovar platíte vo chvíli, kedy je prevezmete od prepravca. Presný termín dodania Vám potvrdíme emailom. K zásielke bude samozrejme priložený odpovedajúci daňový doklad (sme platcami DPH).
Poplatok za dobierku činí 2 €. Pri nákupe od 200 € je dobierka ZADARMO po celej SK. Dobierku zadarmo nie je možné využiť na XL zásielky, na ktoré sa vzťahuje poplatok 15 €.

Prevodom na účet

 • Ide o platbu vopred na náš bankový účet číslo: SK54 7500 0000 0040 2686 7647.
 • Po odoslaní objednávky Vám bude do 24 hodín zaslaná na Váš e-mail zálohová faktúra. Variabilný symbol je číslo zálohovej faktúry (objednávky).
 • Po prijatí Vašej platby na náš účet, tovar vyexpedujeme (ak je tovar skladom) na adresu zadanú v objednávke a presný termín dodania Vám potvrdíme na email
 • K zásielke bude samozrejme priložený odpovedajúci daňový doklad (sme platcami DPH).
 • Za platbu prevodom na náš účet neúčtujeme žiadne poplatky.

Online platba kartou

Po výbere možnosti Platobnou kartou online budete presmerovaní na zabezpečenú stránku - platobnú bránu (GoPay), prostredníctvom nej potom platba prebehne.
Po prijatí Vašej platby na náš účet tovar vyexpedujeme na adresu zadanou v objednávke a presný termín dodania Vám potvrdíme na email. K zásielke bude samozrejme priložený odpovedajúci daňový doklad (sme platcami DPH).Akceptujeme platobné karty: MasterCard, MC Electronic, Maestro, VISA, Visa Electron.


Za online platbu kartou neúčtujeme žiadne poplatky.

Google Pay

Platba online pomocou platobnej karty uložené v službe Google (elektronická peňaženka). Platba prebieha cez zabezpečenú platobnú bránu Go Pay.

Splátkový predaj spoločnosti HomeCredit

Všetky podmienky a možnosti nákupu športového tovaru na splátky sú zhrnuté na samostatnej stránke – Nákup na splátky.

Ostatné spôsoby

Iné typy platby, ako faktúrou alebo zloženkou, sú dohadované individuálne podľa bonity klientov.


Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.


Zásielka

 • Tovar je dodávaný v demonte s podrobným návodom na zloženie. Je dôkladne zabalený (krabica apod.) a poistené proti poškodeniu.

Dodacia lehota

 • U všetkých položiek v e-shope je uvedený termin dodania, ktorý sa dynamicky mení podľa počtu tovaru na sklade.
 • Pokiaľ nie je tovar skladom, budete informovaní o pravdepodobnom termíne dodania na e-mail uvedený v objednávke.
 • Tovar skladom - expedícia do 24 hodín - pokiaľ je platba na dobierku, odoslanie tovaru do 1 pracovného dňa (odoslanie neznamená dodanie!).
 • Termín dodania Vám potvrdzujeme v momente, keď zásielka opustí našu expedíciu. Spravidla je zásielka doručená do 24 hodín a väčšie zásielky do 48 hodín.
 • V deň vyexpedovania zásielky Vám zašleme informatívny e-mail s číslom zásielky a kontaktnými údajmi na prepravca. Prepravca bude mať k dispozícii vaše telefonní číslo pre prípad nezastihnutia na danej adrese. V prípade nezastihnutia na danej adrese vás prepravca informuje a môžete si telefonicky objednať opätovné doručenie zásielky.
 • V prípade, že v nami avizovaný deň nedodá prepravca tovar na adresu zadanú v objednávke a neinformuje vás o nezastihnutiu, neváhajte nás kontaktovať, popr. sa informovať priamo u prepravca.
 • Ak neprevezme kupujúci predmet plnenia z dôvodov ležiacich na jeho strane (napr. zruší objednávku v prípade, keď je tovar už odoslaný, kupujúci nie je napriek dohodnutému termínu prítomny k prevzatiu tovaru alebo nie je schopný uhradiť kúpnu cenu atď.), nesie kupujúci náklady na dopravu alebo náklady spojené s opakovaným dodaním v plnej výške.
 • POZOR - V prípade objednávky viacerých položiek s rôznym termínom dodania, tovar expedujeme naraz, až bude všetko na našom sklade.
 • UPOZORNENIE - mastersport.sk si vyhradzuje právo na zmenu týchto podmienok bez udania dôvodov. Na už uzavretú kúpnu zmluvu sa vzťahujú obchodné podmienky platné v čase jej uzavretia.

Prevzatie zásielky

 • TOVAR pri prevzatí dôkladne SKONTROLUJTE!
 • V prípade, že je vonkajší obal viditeľne poškodený, máte nárok odmietnuť prevzatie tovaru alebo ho PREVZIAŤ S VÝHRADOU. V prípade prevzatia tovaru s výhradou si nechajte vodičom na doklad o prevzetie potvrdiť prevzatie s výhradou a kontaktujte prepravnú spoločnosť. Odporúčame poškodený balíček vyfotiť. O celej situácii nás informujte na info@mastersport.sk.
 • V prípade, že zistíte poškodenie tovaru po rozbalení zásielky, bezodkladne nás kontaktujte. Budeme túto zásielku reklamovať u prepravca.
 • V prípade, že zistíte, že dodaný výrobok je nefunkčný, je toto riešené ako reklamácia. Pri reklamácii je nutné postupovať presne podľa reklamačného poriadku.