MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

Odrážadlo pre najmenšie deti

Odrážadlá, motorky, endura ? Áno, aj takto bývajú nazývané odrážadlá pre najmenších jazdcov, ktorí sa na nich učia udržiavať rovnováhu a stabilitu. Odrážadlo pre deti však nie je iba prípravou na skutočný bicykel. Je to tiež výborná balančná pomôcka, ktorá môže vášho potomka baviť aj niekoľko rokov.

Odrážadlá pre najmenších vodičov aj vodičky

Naša bohatá ponuka zaujme chlapcov aj dievčatá! Okrem farby sa výrobky odlišujú aj technickými parametrami, napríklad výškou sedla od zeme, typom rámu alebo riadidiel. Všetky detaily ľahko zistíte v popisoch a uvidíte na fotografiách v našom e-shope . V sortimente nechýbajú ani veľmi obľúbené odrážadlá MASTER . Nájdete ich v štyroch konštrukčných prevedeniach a v rôznych farebných kombináciách.

Ako vybrať odrážadlo

Pri výbere detského odrážadlá by ste mali venovať pozornosť nasledujúcim vlastnostiam:

    Celková hmotnosť odrážadlá je väčšinou ovplyvnená materiálom, z ktorého je vyrobené. Vyberať môžete medzi plastovými, aktuálne módnymi drevenými alebo odolnými kovovými. Niektoré značky ponúkajú aj odľahčené varianty, čo ocenia hlavne najmenšie deti.

    ● Zvážte, či bude váš malý pretekár potrebovať brzdy. U najmenších detí nie sú väčšinou potrebné, pretože malé detské ručičky majú problémy s ich ovládaním. Ak však chcete svojho potomka pripraviť na brzdenie u bicykla alebo proste chcete mať istotu, voľte odrážadlá s brzdami. Tých je u nás väčšina.

    ● Na trhu sú k dispozícii rôzne typy bicyklov nafukovacie, plastové alebo tzv. bantamové . Výhodou plastových a bantamových kolies je ich vysoká odolnosť, nemožno ich prepichnúť, horšie však tlmia nárazy. Nafukovacie kolesá sú vhodnejšie do náročnejšieho terénu.

Pre správny výber sme pre vás pripravili aj podrobnejší návod, ako vybrať ideálne odrážadlo pre najmenšie deti.

Jazdíme bezpečne

Či už hľadáte odrážadlo pre najmenšie deti od 1 roka alebo pre deti staršie, vždy myslite na ich bezpečnosť. Vyberte im preto vhodné ochranné pomôcky, ako sú prilba, chrániče lakťov a kolien alebo napríklad zvončeky. Viditeľnosť malého jazdca v tme výrazne zvýšia reflexné prvky, napríklad pásky alebo vesty. Užitočnou pomôckou môžu byť aj chrániče na topánky, ktoré zabezpečia, že váš potomok neprederie všetky svoje tenisky.

Detské odrážadlo pre najmenších môže poslúžiť ako skvelý darček k narodeninám, Vianociam alebo ku Dňu detí!

Chcete deťom zaobstarať ich prvé alebo nové odrážadlo? Preskúmajte našu kategóriu Detské odrážadlá alebo navštívte náš e-shop

Prečítajte si tiež:

Bezpečná jazda na odrážadle

Ako vybrať správnu kolobežku

Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa