MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

Preskúmajte ponuku zimných športových potrieb!

Čo je typické pre zimu? No predsa žiariace slnko, hlboký prašan, lyžiarske strediská, snowparky, kopce, upravený ľad alebo vyjazdené bežecká stopa. Športovanie za žiadnu cenu nemusíte počas zimných mesiacov obmedziť či prerušiť, pretože zima sama o sebe ponúka aj v týchto chladných mesiacov veľa športových možností, ako využiť svoj voľný čas. Chcete si udržať alebo zlepšiť svoju kondíciu a fyzičku aj cez dlhé zimné obdobie? Nie je nič lepšie, než sa pustiť do zimných aktivít, ktorými môžu byť lyžovanie, snowboard, hokej, zimné korčulealebo aj radovánky spojené s s bobováním a sánkovaním.


Ak ste sa rozhodli v zime so športom neprestať, určite by pre vás mohla byť zaujímavá ponuka našich športových potrieb pre zimné športy. Hoci ste vášnivými korčuliari, snowboardisti či lyžiari milujúci adrenalín, alebo len radi so svojimi deťmi sánkujete a bobujete, zaručujem vám, že si v našom obchode z ponuky športového zimného vybavenia rozhodne vyberiete.

Naše tipy na zimné športy

Boby a sane patria k najobľúbenejším zimným radovánkam nielen detí

Je to tak, sánkovanie a bobovanie k zime rozhodne patrí! Stačí naozaj prvé snehové vločky a deti už vás ťahajú, berú sánky či boby a beží s nimi na svah. Sane či tiež sánky sú typickým, tradičným zimným symbolom, ktorý v minulosti slúžil prevažne na prevoz nákladu, a to vďaka svojej hlavnej funkcii a to kĺzaním saníc po snehu. Dnes sú sane využívané predovšetkým pre zimné radovánky deti a s nimi samozrejme dospelých. Na trhu môžete nájsť najrôznejšie sane drevené , ktoré sú pevnejšie a trvanlivejšie a druhou skupinou sú sane plastové, ktoré sú ľahšie a ľahšie převozitelné.

Veľmi obľúbené sú pre deti i dospelých detské boby, ktoré lze zakúpiť v najrôznejších farbách, tvaroch, s volantom alebo bez. Nie je čo dodať, proste boby a sane vám zaručí na svahu nič ako zábavu.

Hokejová výzbroj pre všetkých tvrdých chlapcov a mužov

Rozhodne najobľúbenejším zimným športom v Slovenské republike vôbec je bezrosporu ľadový hokej. Ruku na srdce, mnoho z vás, už vo chvíli, keď zamrznú rybníky, alebo sa otvoria zimné štadióny či iné ľadové plochy, popadnete hokejku, hokejové korčule, hokejovú helmu a ďalšie hokejovú výstroj a vydáte sa na ľad hnať za pukom. Vôbec nezáleží, či hráte hokej profesionálne alebo len pre zábavu, k tomu, aby ste si hokej zahrali vôbec, je potrebné mať správnu hokejovú výstroj.

Patríte medzi hokejovej nadšencov a radi byste si oprášili alebo zaobstarali novú hokejovú výzbroj? V našej ponuke nájdete všetko, čo je pre hokej dôležité, a to sú zaručene hokejky, hokejové puky, správné korčule na hokej, nepostradateľné hokejové chrániče a samozrejme rukavice na hokej.


Kupujeme zimné korčule pre deti i dospelých

Zima je v plném proudu a vy jste se rozhodli v těchto chladných měsících podpořit své zdraví a shodit pár nadbytečných kil, ale moc nehovíte lyžování, snowboardingu či jinému druhu zimního sportu a do fitcentra se vám nechce? Dalším, velice oblíbeným zimním sportem, je lední bruslení. Velikou výhodou bruslení je, že jednoduše popadnete zimní brusle a vydáte se buď na zamrzlý rybník či lední brusliště s kamarádkou, kamarádem, partnerem či partnerkou nebo i s celou rodinou.

Ak si plánujete zaobstarať nové korčule, je potrebné si uvedomiť, za akým účelom si ľadové korčule kupujete. Ľadové korčule sa totiž predávajú buď pre korčuľovanie na zamrznutej vonkajšej ploche, alebo pre korčuľovanie na verejnom upravenom ľade. Správny výber zimných korčulí je dôležitý, a to preto, aby vás zimné korčule nikde netlačila a zabezpečili vám počas korčuľovania zaručený komfort. V ponuke máte možnosť kúpiť zimné korčule pánske, alebo tiež nazývané kanady, ktoré sú typické svojou pevnou konštrukciou. Pánsky oceľový nôž je u týchto korčulí nasadený v plastovom držiaku. Základným prvkom pánske zimné korčule je pevná špička, znížená stavba topánky a zvýšená zadná časť päty.

Dámske zimné korčule, ktoré sú tiež nazývané krasokorčule, majú dámsky oceľový nôž so zúbkami určený pre špecifický ženský štýl jazdy. Dámske ľadové korčule spoznáte väčšinou podľa toho, že sú v bielej farbe a majú šnúrky.

Detské zimné korčule sa predávajú v najrôznejších farbách a designov s pevným plastovým skeletom. Veľmi často sa dnes môžete stretnúť s detskými zimnými korčuľami nazývanými Rozťahovačky, čo znamená, že tieto detské korčule dajú nastavovať podľa veľkosti nohy dieťaťa a sú opatrené rôznymi mechanizmami pre roztiahnutie skeletu.


Snowboard - super zábava

Super zábavu pre všetky chladnokrvných snowboarďákov určite zaručí adrenalín na jednej doske, pekelné sústredenie, veľa snowparkov, skoky a prekážky, ktoré možno vykonávať v snowparkoch po celej Slovenskej republike alebo v zahraničí. Väčšina lyžiarských stredísk je na tieto adrenalínové športovcov pripravená. Snowboard je super zábava. Pokiaľ chcete u detí vypestovať lásku k zimným športom, snowboard je pre to ideálny. Pozrite sa do kategórie snowboard , kde nájdete snowboardy pre deti a pre dospelých potom aj chrániče, prilby a ďalšie príslušenstvo.

Zjazdové lyžovanie už pre tie najmenšie deti

Ďalším obľúbeným zimným športom je zjazdové lyžovanie. Rozhodli ste sa, že svoje ratolesti postavíte na ich prvé zjazdové lyže? V tom prípade by som vám odporučila detské zjazdové lyže z našj ponuky. Na co byste ste nemali pri zariaďovaní novej lyžiarskej výbavy pre svoje deti zabudnúť, sú lyžiarske prilby, lyžiarske okuliare, lyžiarske topánky a ďalšie lyžiarske príslušenstvo (obaly na lyže, vosk na lyže atd.).


Vyberte si z kategorie zimné športy na našom e-shope


Skladom: 10 a viac kusov
Sane drevené SULOV 67 dĺžka 110 cm
71.00 €
Dodacia lehota viac ako 30 dní
Detské korčule MASTER Maple 2v1 Pink
33.00 €
Dodacia lehota viac ako 30 dní
Lyžiarska prilba MASTER Freeze žltá
20.60 €
Skladom: 10 a viac kusov
Baby Ski 90 cm - detské plastové lyže
23.80 €

Celá kategória


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa