MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

Inšpirácia pre vás aj deti - baví vás basketbal? Tipy na skvelé vybavenie!

Často vám tu prinášam aj inšpiráciu na kvalitné športové vybavenie pre indoor aj outdoor športy! Moji synovia sú veľmi aktívni, obaja milujú najrôznejšie športy a ako chlapci rastú, kupujeme im domov najrôznejšie športové náčinie. Už niekoľko rokov spolupracujem s e-shopom www.mastersport.sk, Kde je naozaj široký výber najrôznejších produktov pre snáď všetky športy, a to aj za priaznivé ceny.

Práve na tomto e-shope sme chalanom nedávno zaobstarali aj skvelý kôš na basket i basketbalové lopty. Práve basket teraz u nás doma "vedie" - chlapci hrajú snáď každý deň a náramne ich to baví. Kôš sme vzali už veľmi kvalitné, na profesionálnu hru, ktorý je stabilný, výškovo nastaviteľný a vydrží naozaj veľa. :) Ak nad takýmto športovým vybavením uvažujete ? či už pre deti, alebo pre dospelých, mrknite na môj článok a inšpirujte sa!


Už od raného detstva vediem oboch svojich synov k pohybu, k športom

Je pre mňa dôležité, aby chlapci trávili svoj voľný čas aktívne a nie len sedeli pri počítačoch a hrách, ako je bohužiaľ trend u mnohých detí? Sama im dávam voľnosť pri výbere športov, už od malička si vyskúšali snáď všetko a sami si našli to, čo ich baví.

To sa samozrejme aj časom mení a každú chvíľu u nás "vedie" niečo iné. Vlani si obaja chlapci obľúbili basket, ktorý ich nadchol. Chalani sú vysokí, radi behajú av basketbale sa doslova našli.

Už vlani sme zaobstarali menšie basketbalový kôš Master Against, Ktorý sme umiestnili najskôr do garáže v zime, na jar potom putoval von. Chalani s basketbalom začínali a menší kôš bol pre začiatočníkov super voľbou. Ale tento rok už spomínaný kôš nestačil, chlapci rastú a hlavne, zlepšili sa ich schopnosti.

Chalani si priali kôš nový, a tak sme vybrali vysoko stabilný, kvalitný kôš pre profesionálnych hráčov - basketbalový kôš MASTER Acryl Board 305. A hneď napíšem, tento kôš je naozaj pecka! Hodí sa nielen pre deti, ale aj pre dospelých, pretože vydrží naozaj veľa, dokonca aj prípadné zavesenie pri hre na obrúčku.

Tento kôš má ale celý rad ďalších benefitov, ktoré pri hre oceníte! Mám porovnanie práve aj snáš predchádzajúcim košom na basket, ktorý je naozaj primárne určený pre menšie deti.

Kôš na basket MASTER Acryl Board má veľkú, akrylátovú odrazovú plochu - sami pri hre poznáte, ako sa lopta ľahko odráža.

Z čoho majú chlapci v prípade tohto nového koša najväčšiu radosť, je odpružená obrúčka. Profi hráči sa totiž často pri hode na obrúčku koša zavesia, zachytia sa ? čo je možné aj pri tomto koši. Obrúčka sa ľahko prehne, sú pod ňou namontované pružiny. Obrúčka má aj širší priemer ? 45 cm. Je teda vhodná aj pre väčšie lopty, do veľkosti 7.

Samotná konštrukcia koša je veľmi pevná, stabilná a ťažká - vyrobená z ocele. Základňu koša potom môžete naplniť buď vodou alebo pieskom ? len pozor, pri plnení pieskom je tento stav už nevratný.

Čo je na tomto koši tiež skvelé, tak nastaviteľná výška obrúčky od zeme - chlapci teda zatiaľ využívajú tú najnižšiu možnosť nastavenia, ale pre dospelých, či vysokých hráčov je super nastavenie do vyššej polohy. Nastavenie vykonáte jednoducho kedykoľvek.

Chlapcom sme zaobstarali aj dve kvalitné a profesionálne lopty od rešpektovanej značky Spalding. Mimochodom, táto značka je novinkou na e-shopewww.mastersport.cz. Mnohí tento brand možno aj poznáte. Spalding bol totiž až do roku 2020 oficiálnou značkou lôpt pre NBA, aktuálne je oficiálnou značkou basketbalových lôpt v Európe.

Lopty Spalding majú jedinečný dizajn a skvelé je aj samotné uchopenie. Lopty sme objednali jednu dámsku Spalding LAYUP 6 a pánsku Spalding LAYUP 7. Hrá sa s nimi skvele! Znalci rozhodne poznajú, že sa jedná o prémiové a veľmi kvalitné lopty.

Baví vás, alebo vaše deti aj basketbal?

Potom žmurknite na e-shop www.mastersport.cz, Kde je práve na basket naozaj obrovská škála vybavenia - koše, lopty ... A rozhodne vás poteší aj fajn ceny! A náš profesionálny kôš MASTER Acryl Board len odporúčam, chlapci sú z neho vážne nadšení!


Skladom: 1 kus
Basketbalový kôš MASTER Acryl Board 305
Doprava zadarmo
279.00 €
Skladom: 10 a viac kusov
Basketbalový kôš MASTER Against 210
Doprava zadarmo
87.00 €
Skladom: 10 a viac kusov
Basketbalová lopta SPALDING Layup TF50 - 6
19.40 €


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa