MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

Nezabudnite sa vybaviť na vodné radovánky!

🌴Či už sa na dovolenku chystáte k moru alebo plánujete celé leto tráviť na záhrade pri bazéne, urobte si vodné radovánky zábavné a pohodové.🌴S našim nafukovacím príslušenstvom do vody rozhodne nešliapnete vedľa. Najobľúbenejšie sú samozrejme nafukovacie zvieratá, ako labute, jednorožce alebo napríklad páv. Pri každom bazéne by potom nemalo chýbať nafukovacie lehátko, na ktorom budete chytať bronz a užívať si pohodu. Pre deti potom kúpte naufkovací kruh alebo rukávniky, nech sú vo vode v bezpečí.Nafukovacie lehátka, zvieratá, kruhy, lopty a ďalšie za nízke ceny!

V našom e-shope mastersport.sk nájdete naozaj širokú ponuku nafukovacích lehátok do bazéna rôznych tvarov, veľkostí, farieb a motívov, a to už od pár eur. Vybrali sme pre Vás pár tipov lehátok, poďme sa teda na ne pozrieť:

NAFUKOVACIE ZVIERATÁ🦄

Hitom posledných niekoľkých sezón sú nafukovacie zvieratá. Na e-shope máme veľa druhov a rozmerov a niektoré z nich vám zaberú skoro celý bazén.

DETSKÉ NAFUKOVACIE LEHÁTKO

Veľmi obľúbená sú detská nafukovacia lehátka menších rozmerov s veselým farebnou potlačou alebo napríklad aj priehľadom pre sledovanie vodného sveta pod hladinou. Tieto lehátka sú vhodné pre deti od troch rokov. Sledujte našu momentálnej ponuku.

NAFUKOVACIE LEHÁTKA PRE DOSPELÝCH

Nafukovacie lehátka vám zabezpečí maximálnu odpočinok na vodnej hladine a taky nachytáte nejaký ten bronz. V ponuke máme rôzne lehátka - s vankúšom, s držadlami aj bez držadiel, pre 1 i viac osôb.

NAFUKOVACIE LEHÁTKA GUMOTEXTILNÉ

Gumotextilné nafukovacie lehátka sú určené nielen k vode, ale sú vhodné aj na kempovanie. Ležadlo je z jednej strany vyrobené z opryžované bavlnenej tkaniny a druhá strana lehátka je z PVC materiálu, všetky spoje sú vulkanizované.

Pre väčšiu zábavu vo vode sú tu nafukovacie lopty rôznych veľkostí!

Chystáte sa s rodinou či priateľmi na dovolenku k moru? Nezabudnite sa pozrieť na našu ponuku - nafukovacie lopty do vody, ktoré ponúkame v najrôznejších motívoch a rozmeroch. U nás si vyberie naozaj každý, všetky nafukovacie lopty u nás zakúpite za veľmi nízke ceny!

Nafukovacie kruhy, rukávky a vesty

Ak máte malé deti, ktoré si ešte nie sú vo vode celkom isté, kúpte im pre väčšiu bezpečnosť nafukovacie kruhy, rukávniky alebo vesty S týmito nafukovacími pomôckami budú vaše deti vo vode veselo vyčíňať a vy budete určite pokojnejší.


Prejdite do kategórie nafukovacie lehátka, alebo nafukovací lopty, kruhy, rukávniky priamo v našom e-shope.


Dodacia lehota 5 pracovných dní
Nafukovací čln pre deti INTEX Pool Cruisers
3.70 €
3.50 €
Dodacia lehota 5 pracovných dní
Nafukovacia hra INTEX basketbal
7.90 €

Celá kategória


Prečítajte si tiež

Nadzemné bazény s kovovou konštrukciou


Čítaj viac

Ako vybrať bazén a jeho príslušenstvo


Čítaj viac

Detský nafukovací bazén - letné čľapkanie za pár eur


Čítaj viac


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa