MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

Nadzemné bazény s kovovou konštrukciou

Nafukovacie bazény s pevnou podpornou konštrukciou sa skladajú z rúrkovej podpornej konštrukcie, ktorá sa do seba zacvakává pomocou jednoduchých klipsov. Ich stena je stále kolmá a rovná a tak pri týchto bazénoch pri kúpaní neprichádzate o kúpaciu plochu, ako je to pri bazénoch nafukovacích. Tento priestor navyše vám umožní naplno využiť kúpaciu plochu a treba urobiť nejaké to tempo navyše.

Bazén môžete zaobstarať buď kruhový, alebo obdĺžnikový a pri ich montáži nie je žiadna maturita! Dôležité je udržiavať bazén v dobrom stave, na jeho čistenie môžete využiť mechanické aj automatické vysávače a bazénovú chémiu. Pamätajte, že tieto bazény nemožno zakopávať do zeme, inak by sa zdeformovali a zničili.

Bazény s kovovou plnou stenou

Tieto bazény sú vybavené súvislou plechovou stenou s antikoróznou ochranou a mrazuvzdornou fóliou. Stabilitu zaisťujú zvislé kovové vzpery. Jedná sa o kruhové a oválne bazény.

Vnútorné fólie z mäkkého PVC je dostatočne bezpečná aj pre deti. Na niektoré typy plechových bazénov môžete umiestniť aj dekoratívnu fóliu, imitujúcu napríklad rôzne typy dreva. S pevnou konštrukciou sa rozširuje pole pre nákup prídavných zariadení ako sú ohrievače vody, bazénové vysávače nečistôt či tepelné čerpadlá. Kvalitu vody najlepšie udrží piesková filtrácia.

Ceny najmenších pevných nadzemných bazénov sa pohybujú už okolo 100 eur, väčšie nás vyjdú aj na viac ako štyristo eur bez príslušenstva.


Príslušenstvo k nadzemným bazénom

K záhradným bazénom je možné dokúpiť celý rad príslušenstva. Toto príslušenstvo Vám môže pomôcť s jeho údržbou, napríklad plachty, bazénové filtrácie, schodíky, bazénové vysávače alebo skimmery. Môže vám tiež spríjemniť kúpanie - ohrievače, bazénové zastrešenie, alebo sa môžu postarať o zábavu (šmykľavky, protiprúdy a podobne).

Pre hygienicky nezávadnú a na esteticky dobre vyzerajúcu vodu je nevyhnutná tiež bazénová chémia.

Ako vyberať záhradný bazén?

Pri výbere bazéna by sme mali okrem finančných prostriedkov zhodnotiť najmä počet osôb a účel použitia. Pre deti sú určené detské bazény, ktoré spĺňajú adekvátne nároky.

Dospelí plavci budú voliť drahšie a väčšie varianty. Pre kondičné plávanie Vám môže postačiť bazén s rozmermi približne 2,5 × 4,5 m, s protiprúdom a hĺbkou okolo 1,3 m. Pre rodinu s deťmi je zasa dobrou voľbou napríklad bazén rozlične zalomených tvarov alebo bazén s oddeleným bazénom.


Vyberajte z kategórie nadzemné bazény s konštrukciou v našom e-shope


Skladom: 10 a viac kusov
Bazén s pevnou stenou AVENLI Steel Super 400 x 200 x 99 cm
Doprava zadarmo
319.00 €
VYPREDANÉ - skladom od 03.2025
Bazén BESTWAY Steel Pro Max 305 x 76 cm
Doprava zadarmo
89.00 €
82.90 €
Skladom: 10 a viac kusov
Bazén Sirocco Blue 420 x 84 cm set s pieskovou filtráciou
Doprava zadarmo
425.00 €
315.00 €
-25%
Skladom: 10 a viac kusov
Bazén Sirocco Blue 360 x 76 cm set s pieskovou filtráciou
Doprava zadarmo
313.00 €
195.00 €
-37%
Skladom: 10 a viac kusov
Akčný set - bazén ovál Steel Super Rattan 427 x 275 x 100 cm + piesková filtrácia
Doprava zadarmo
526.00 €
390.00 €
-25%

Celá kategória


Prečítajte si tiež

Nadzemný bazén - ideálná kúpačka


Čítaj viac

Ako vybrať bazén a jeho príslušenstvo


Čítaj viac

Prečo potrebujem bazénovú filtráciu pre svoj bazén


Čítaj viac


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa