MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

Detský nafukovací bazén - letné čľapkanie za pár eur

Svoj detský bazén si zaslúžia aj tí najmenší plavci i neplavci. Detské nafukovacie bazény u nás kúpite za veľmi priaznivé ceny, nafukovací bazén, Vašu peňaženku určite nezruinuje. Zato ochudobniť Vaše milé deti o zážitky z letného čľapkanie by bola, veru, škoda preveľká!

V ponuke máme nafukovacie bazény pre deti od 1 roka, ale taky priestranné bazény, kam sa zmestia deti aj s rodičmi! Nech už vyberiete akýkoľvek, bezpečne zabavia deti všetkých vekových kategórií! A vďaka nízkej cene a minimálnym nárokom na údržbu si ich môže dovoliť naozaj každý.Podľa čoho vybrať nafukovací bazén?

Výber nafukovacieho bazéna pre deti nie je nijako náročný, ale skutočnú dilemu môže nakoniec, hlavne pre deti, predstavovať DIZAJN BAZÉNU. Napriek tomu by ste pri výbere bazéna mali myslieť aj na vek dieťaťa, počet ľudí, ktorí budú v bazéne vyčíňať, a ďalej zvážiť, aký tvar a akú konštrukciu by Váš bazén mal mať.

Na veku záleží

V popisku každého bazéna na našom webe nájdete informáciu, pre akú vekovú kategóriu je bazén určený. Ako vaše dieťa rastie, menia sa aj parametre bazéna, ktoré sú pre dané dieťa bezpečné. Vekovú hranicu teda neberte na ľahkú váhu a najmenším deťom (1 až 3 roky) zabezpečte radšej malé kruhové bazény.

Na veľkosti záleží

Nafukovacie bazény majú väčšinou kruhový alebo obdĺžnikový tvar a často majú atraktívny a farebný dizajn, vhodný práve pre vodné hrátky pre vaše najmenšie ratolesti.

Väčšia pozornosť ako dizajne venujte rozmerom bazénu s ohľadom na pravdepodobný počet osôb, ktoré sa budú v bazéne kúpať. V našej ponuke nájdete ako priestranné bazény, kam sa okrem detí zvlažia aj sediaci dospelý, tak menšie bazény s kapacitou tak akurát pre deti, ktoré nie je problém umiestniť napríklad aj na balkón. Ak je Vaša ratolesť staršia ako 6 rokov, oplatí sa investovať pár eur navyše za bazén väčších rozmerova z jeho blahodárnych účinkov sa tak v letnej horúčave môžete radovať aj Vy!

Konštrukcia nafukovacieho bazéna

Ako môžete postrehnúť z fotiek, nafukovacie bazény sa líšia aj svojou stavbou. Všetky bazény sú nafukovacie, väčšiu stabilitu a životnosť Vám zaručia bazény s dvoma alebo viacerými vzduchovými komorami (prstence) a širšími bočnými stenami. Pokiaľ práve nezháňate bazén pre dieťa mladšie 5, 6 rokov, voľte radšej robustnejšie obdĺžnikové bazény.

Ako sa o detský bazén starať?

Aby sme uviedli bazén do chodu, potrebujeme iba zdravé pľúca (možno nahradiť napr kompresorom) a vodu. Pri vypúšťaní môžeme využiť ventil pre rýchle vypustenie, ak ním daný bazén disponuje.

Diera v stene bazéna nie je žiadna pohroma - súčasťou balenia je vždy sada na opravu, s ktorou pretrhnutú časť sami zalepíte. Vzhľadom k veľkosti a objemu bazéna netreba drahé filtračné zariadenia. Úplne vystačíte s bazénovou chémiou. Nečistoty odstraňujte tiež mechanicky (napr. sieťkou), vodu pravidelne meňte.


Vyberajte z kategórie nafukovacie bazény v našom e-shope


Skladom: 10 a viac kusov
Nafukovací bazén AVENLI Giant 305 x 183 cm
35.30 €
Dodacia lehota 5 pracovných dní
6.50 €
Dodacia lehota 5 pracovných dní
Hracie centrum INTEX Dinoland 302 x 229 x 112 cm
57.40 €
55.00 €
Skladom: 10 a viac kusov
Nafukovací bazén AVENLI Mosaic 145 x 145 cm
19.90 €
Dodacia lehota 5 pracovných dní
Hracie centrum INTEX Dinosaurus 249 x 191 x 109 cm
47.30 €

Celá kategória


Prečítajte si tiež

Nadzemný bazén - ideálná kúpačka


Čítaj viac

Ako vybrať bazén a jeho príslušenstvo


Čítaj viac

Nezabudnite sa vybaviť na vodné radovánky!


Čítaj viac


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa