Simona KRAINOVÁ - ambasádorka MASTERSPORT.sk⏩
MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Výpredaj

Nadzemný bazén - ideálná kúpačka

Zháňate ideálny bazén na leto?

Potom vedzte, že nadzemné bazény sú to najlepšie riešenie, ktoré nezruinujú vašu peňaženku ani nezdemolujú Vašu záhradu (ako tomu býva u drahších, zapustených bazénov).

Nadzemný bazén ľahko a svojpomocne nafúknete, napustíte a vypustíte vodu, na konci sezóny bazén zbalíte a uskladníte. Nenáročná je aj ich údržba a filtrácie.

Čo je však hlavné: za niekoľko tisíc korún kúpite v e-shope mastersport.sk kvalitné a priestranné nadzemné bazény, v ktorých sa zabaví celá rodina!

Aké sú výhody nadzemného bazéna?

Oproti bazénom zapustených do vybagrovanej priehlbiny, ktorých stavba sa nezaobíde bez práce odbornej firmy, ktorá si za ňu nechá patrične zaplatiť, kladú nadzemné bazény len minimálne nároky na montáž. Nadzemné bazény musia stáť na pevnom, rovnom povrchu pokrytom ochrannou plachtou. Toť všetko - žiadne stavebné úpravy, žiadna rozbombardovaná záhrada.

Nadzemné bazény delíme na 2 typy:

  • prstencové nafukovacie bazény obopína po celom obvode prstenec, ktorý stačí nafúknuť a dovnútra napustiť vodu, ktorá svojím stúpaním bazén sama postaví. Tento spôsob zostavenia, kvalitný povrch, jednoduché vypúšťanie a pružná stavba z fólie (ktorá je však citlivá na ostré predmety) robí z prstencových bazénov jedny z najobľúbenejších bazénov na trhu.
  • bazény s pevnou konštrukciou sú vďaka kovovému rámu stabilnejšie, ich montáž je tiež jednoduchá, napriek tomu o niečo náročnejšia než u nafukovacích bazénov.

Pri výbere nadzemného bazénu by sme sa mali rozhodovať hlavne podľa rozmerov bazéna. V nadzemnom bazéne, a to je asi jeho hlavná nevýhoda, si dospelý človek v pravom slova zmysle moc nezapláva. Viac ako na plávanie dospelých sú nadzemné bazény určené pre plávanie detí a letné čľapkanie celej rodiny!

Vnašem e-shopu máte na výběr z kovových a nafukovacích nadzemních bazénů s rozličnými rozměry, takže bez problémů najdete ten svůj!

Dôvodom, prečo zakúpiť nadzemný bazén práve u nás, je tiež kvalitná piesková či kartušová filtrácia, ochranné plachty, schodíky,pri vybraných bazénov potom ďalšie príslušenstvo k bazénom, ktoré je už v cene vášho bazénu

Prečítajte si tiež:

Ako postupovať pri výbere bazéna a jeho příslušenstva

Nezabudnite sa vybaviť na vodné radovánky!

Piesková, alebo kartušová filtrácia do bazéna

Detský nafukovací bazén letné čľapkanie za pár eur

alebo prejdite rovno do kategorie bazény v našom e-shope.

Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa