MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Výpredaj

Nadzemný bazén - ideálná kúpačka

Premýšľate, že si na záhradu zaobstaráte bazén? Pokiaľ nechcete výrazne zasahovať do vašej záhrady a hľadáte finančne nenáročné riešenie, nadzemné bazény sú to pravé orechové. Bazén je nenáročný na inštaláciu, ľahko ho svojpomocne nafúknete, napustíte a vypustíte vodu a na konci sezóny zbalíte a uskladníte. Nenáročná je tiež ich údržba a obsluha filtrácie. Širokú ponuku bazénov nájdete aj u nás, s výberom vám radi poradíme.Aké sú výhody nadzemného bazéna?

Oproti bazénom zapusteným do zeme kladú nadzemné bazény len minimálne nároky na montáž a stavebné úpravy. Nadzemné bazény musia stáť na pevnom, rovnom povrchu pokrytom ochrannou plachtou. Nadzemný bazén môžete kedykoľvek rozobrať, premiestniť a zase zložiť. Vlastná montáž je jednoduchá, rýchla a zvládne ju ktokoľvek doslova za pár minút.

Ďalšou výhodou nadzemných bazénov je ich finančná dostupnosť. Lacnejšie modely je možné zakúpiť už za sto eur alebo dokonca menej.

Nadzemné bazény delíme na 2 typy:

1

Prstencové nafukovacie bazény

Prstencové nafukovacie bazény obopína po celom obvode prstenec, ktorý stačí nafúknuť a dovnútra napustiť vodu, ktorá svojím stúpaním bazén sama postaví. Tento spôsob zostavenia, kvalitný povrch, jednoduché vypúšťanie a pružná stavba z fólie (ktorá je však citlivá na ostré predmety) robí z prstencových bazénov jedny z najobľúbenejších bazénov na trhu.

Skladom: 10 a viac kusov
Bazén Marin Blue Prompt Pool 240 x 63 cm
40.90 €
37.50 €
-8%
Skladom: 10 a viac kusov
Bazén Prompt Pool 360 x 90 cm set s kartušovou filtráciou
Doprava zadarmo
149.00 €
143.00 €
-4%
Skladom: 10 a viac kusov
Bazén Marin Blue Prompt Pool 300 x 76 cm
61.60 €
54.50 €
-11%

2

Bazény s pevnou konštrukciou

bazény s pevnou konštrukciou sú vďaka kovovému rámu stabilnejšie, ich montáž je tiež jednoduchá, napriek tomu o niečo náročnejšia než u nafukovacích bazénov.

Skladom: 10 a viac kusov
Bazén Sirocco Blue 300 x 76 cm
Doprava zadarmo
107.00 €
92.80 €
-13%
Skladom: 10 a viac kusov
Bazén s pevnou stenou Steel Super 400 x 200 x 99 cm
Doprava zadarmo
330.00 €
Skladom od 3.2023
Bazén Steel Super Rattan 427 x 84 cm
Doprava zadarmo
243.40 €
Dodacia lehota 10 pracovných dní
Bazén MARIMEX Orlando 457 x 107 cm + skimmer Olympic - 2.jakost
Doprava zadarmo
347.90 €


Pri výbere nadzemného bazénu by sme sa mali rozhodovať hlavne podľa rozmerov bazéna. V nadzemnom bazéne, a to je asi jeho hlavná nevýhoda, si dospelý človek v pravom slova zmysle moc nezapláva. Viac ako na plávanie dospelých sú nadzemné bazény určené pre plávanie detí a letné čľapkanie celej rodiny!

V našem e-shopu máte na výběr z kovových a nafukovacích nadzemních bazénů s rozličnými rozměry, takže bez problémů najdete ten svůj! Dôvodom, prečo zakúpiť nadzemný bazén práve u nás, je tiež kvalitná piesková či kartušová filtrácia, ochranné plachty, schodíky,pri vybraných bazénov potom ďalšie príslušenstvo k bazénom, ktoré je už v cene vášho bazénu.


Vyberajte z kategórie bazény v našom e-shope

Celá kategória


Prečítajte si tiež


Ako vybrať bazén a jeho príslušenstvo


Čítaj viac

Prečo potrebujem bazénovú filtráciu pre svoj bazén


Čítaj viac

Nezabudnite sa vybaviť na vodné radovánky!


Čítaj viac


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa