Ako vybrať BEŽECKÝ PÁS? Veľké porovnanie tu ⏩
MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Výpredaj
Zapojte sa do SÚŤAŽE na našom IG o fitness balíček!

Domáce fitko vás dostane späť do formy"Ahľa, ony sa tie nohavice nejako zmenšili ..." Možno sa vám presne toto ženie hlavou, keď sa nie a nie narvať do svojich obľúbených džínsov. Vianočné hodovanie a váľanie sa u rozprávok urobili svoje a vy sa necítite vo svojej koži? Čo teraz?

Nezúfajte a urobte si vlastné fitko priamo doma. V našom e-shope nájdete všetko, čo pre domáce fitko potrebujete a navyše za super ceny. Môžete si vybrať, či chcete menšie, stredné alebo väčšie fitko, presne podľa toho, koľko máte doma priestoru.

Menšia, stredná alebo veľká posilňovňa?

Pre domáce fitko nemusíte hneď vyhradzovať celú miestnosť, stačí si urobiť malý cvičebný kútik napríklad priamo v spálni alebo obývačke. Ak miestom obmedzený nie ste, doprajte si viac posilňovacích strojov a pomôcok a cvičte spolu s partnerom alebo deťmi. Tak alebo onak, prvotné investície do strojov a pomôcok sa vám rozhodne oplatia. Skúste si len v hlave spočítať, koľko by ste ročne dali za permanentku do svojho obľúbeného fitness centra. Navyše momentálne nie je isté, kedy a ako dlho budú fitness centra normálne otvorené.


Malá posilňovňa

Pokiaľ nemáte doma miesto na viac posilňovacích strojov a športového náradia, obstarajte si univerzálny posilňovací stroj, na ktorom posilnite celé telo. Presne taký je vibračný posilňovací stroj.

Vibračný posilňovací stroj je praktický, spevňuje rovnomerne celé telo a má pozitívny vplyv na zdravie.

K vibračnému stroju môžete dokúpiť aj pár menších činiek a ďalšie fitness doplnky, ktoré sú uvedené pri stredné a väčšie posilňovne👇, ale hodí sa aj pre malinký posilňovací roh. Fitko neznamená len posilňovací stroj, môžete si svoje fitko vybaviť podľa svojho.

produkt

Vibračný posilňovací stroj

Vyberte si

Stredná posilňovňa

Pokiaľ máte viac miesta, kúpte si niektorý z posilňovacích strojov. Ideálne sú rotopedy alebo bežecké pásy. V ponuke máme také, ktoré môžete rýchlo zložiť. K tomu si kúpte pár ďalších pomôcok, ako sú ironbelly, balančné podložky a steppery a máte všetko, čo pre komplexné cvičenie potrebujete.

produkt

Bežecké pásy

Vyberte si
produkt

Rotopedy

Vyberte si
produkt

Balančné podložky

Vyberte si
produkt

Steppery

Vyberte si

Dávate pred posilňovacími strojmi prednosť cvičeniu s pomôckami a vlastnou váhou? Kúpte si jednotlivé pomôcky, ktoré môžete využiť presne pre tento typ cvičenia. Perfektny je napríklad závesný posilňovací systém, ktorý využijete doma a v lete aj vonku na záhrade alebo v parku.

produkt

Ironbelly

Vyberte si
produkt

Gymnastické lopty

Vyberte si
produkt

Fitness posilňovače

Vyberte si

Veľká posilňovňa

Do veľkej posilňovne určite patria veľké posilňovacie stroje a ďalšie cvičebné pomôcky, vďaka ktorým bude váš tréning naozaj komplexný. Ak máte veľa miesta, kúpte si niektorý z našich profesionálnych posilňovacích strojov, eliptical alebo veslovacie trenažéry. K tomu kúpte činky, stepper a rozhodne aj plyobox. Táto "debna" je ideálna na skákanie a tiež pre cross-fit tréning, má oblé hrany a vďaka výplni z hustej peny je pevná a zároveň mäkká. Pri nedoskočení tak nehrozí zodratá holeň, ako sa pri tréningu na bežných drevených debnách často stáva.

Ak sa nájde miesto, potom určite kúpte posilňovaciu lavicu alebo posilňovacie bradlá a k tomu záťaže na nohy a zápästia pre ešte intenzívnejší tréning.

produkt

Profesionálne posilňovacie stroje

Vyberte si
produkt

Veslovacie trenažéry

Vyberte si
produkt

Elipticaly

Vyberte si
produkt

Posilňovacie lavice

Vyberte si
produkt

Záťaže na nohy, členky a zápästie

Vyberte si
produkt

Plyobox

Vyberte si

Výhody domácej posilňovne

Výhod domáceho fitka je naozaj veľa.

  • Môžete zariadiť úplne podľa seba.
  • Všetky stroje a športové náradie máte len pre seba.
  • Nemusíte nikam jazdiť. Z práce idete domov rovno do fitka.
  • Je tiež najefektívnejším spôsobom využitia času. Medzitým, čo sa bude piecť koláč alebo obed na druhý deň, si v kľude zacvičíte.
  • Nemusíte sa obmedzovať otváracou dobou.
  • Nemusíte hľadať stráženie pre deti. Môžete ich zapojiť a ukázať im, ako sa zdravo hýbať, napríklad na detskom stepperi, na ktorom sa zabavia zlepšia fyzičku.

Chcem svoje fitko

Potrebujete inšpiráciu? Prečítajte si:

Ako vybaviť domácu posilňovňu

Ako vyberať posilňovacie lavice, bench, šikmé lavice

Jednoručné činky (jednoručky) pre domáce posilňovanie

5 najlepších cvikov na spevnenie brucha

Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa