MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

Chôdza - najzdravší a najlacnejší šport zlepší kondíciu vám aj vašej peňaženke!

Každý lekár vám potvrdí, že svižná chôdza v prírode je najzdravší šport vôbec.

Práve chôdza je totiž najprirodzenejšou formou ľudského pohybu. A navyše: neexistuje nič blahodarnejšie pre ľudskú dušu ako upokojujúca prechádzka v prírode, na čerstvom vzduchu.Chôdza v prírode (turistika, outdoor), kde potrebujete vlastne len nohy a pár zvrškov, patrí zároveň medzi najlacnejšie športy.

Vďaka našim sezónnym zľavám zakúpite outdoorové športové pomôcky ako batohy, trekingové palice či spacáky. Turistika je teraz naozaj najlacnejším športom ? kde inde ako na mastersport.sk!

Nečakajte a vybavte sa na sezónu vopred a lacnejšie!

S trekingovými palicami bude vaša chôdza ešte zdravšia!

Trekingové palice a nordic walking sa tešia stále väčšej obľube medzi vyznávačmi outdoorových aktivít naprieč vekovým spektrom! Dôvody sú jasné: ľahko si ich osvojíte, chôdza s nimi je oveľa pohodlnejšia a hlavne - trekingové palice zapoja do pohybu celé vaše telo (vrátane chrbtice), čím sa násobí účinnosť chôdze na Vaše zdravie.

Kto raz skúsil, nechce inak, platí aj pri turistických paličkách! Oddajte sa aj Vy tomuto návykovému športu s paličkami SPARTAN Nordic Walking za super cenu! Tieto paličky využije ako rekreačný turista, tak pravidelný pútnik zvyknutý zdolávať tie najvyššie horské vrcholy!

Potrebujete batoh do prírody aj do mesta? Máte ho mať!

Chodíte radi a často na hory, ale zároveň sa bez batohu nezaobídete ani pri ceste do školy či do práce? Aj tak si vystačíte s jedným vhodne vybraným batohom! Batohy s objemom 16 až 30 litrov s kvalitným chrbtovým systémom aj moderným dizajnom sú presne tým, čo potrebujete! A presne tieto nároky spĺňa batoh KING CAMP cherry, ktorý je nepremokavý, uskladníte do neho poriadnu desiatu aj učebnice (objem 22 litrov) a hlavne disponuje systémom vnútorných i bočných vreciek! A ako čerešnička na torte: moderný červený dizajn a kvalitný chrbtový systém A.C.S!

Zháňate ďalšie outdoorové športové pomôcky za dobrú cenu? Tiež ostatné vybavenie pre outdoor, ako sú karimatky, stany, spacie vaky či variče a termosky, pravidelne zlacňujeme na mastersport.sk!Vyberte si svoje outdoor a campig vybavenie na našom e-shope


Dodacia lehota 5 pracovných dní
Trekingové palice SPOKEY Carbon šedo - tyrkysové
43.00 €
Skladom od 3.2024
Batoh KING CAMP Orchid 25 - červený
35.70 €
Skladom od 3.2024
Batoh KING CAMP Biscayne 15 - cofee
31.00 €
Skladom: 10 a viac kusov
Trekingové palice SPARTAN MT. Blanc - pár
22.60 €
Skladom: 10 a viac kusov
Spací vak KING CAMP Oxygen
23.40 €
19.00 €
-18%

Celá kategória

Prečítajte si tiež


Ako vybrať skvelý turistický batoh


Čítaj viac

Ako si vybrať vhodné trekingové palice


Čítaj viac

Outdoor a camping vybavenie


Čítaj viac


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa