MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

Ako si zaobstarať bazén a utratiť pritom málo peňazí

Bazény sú v dnešnej dobe čím ďalej obľúbenejšie a stali sa neoddeliteľnou súčasťou záhrad, chát a rodinných domov. To je dané najmä ich veľmi prijateľnou cenou a vysokou kvalitou. Bazén si dnes môže zaobstarať už naozaj každý ekonomicky aktívny človek. Bazén nám v lete prináša možnosť príjemného osvieženia bez nutnosti cestovania a platenia vstupného. Zaisťuje tiež relaxáciu po náročných dňoch a prispieva tak k psychickému aj fyzickému zdraviu.Výber z ponuky bazénov na dnešnom trhu je veľmi pestrý, preto nie je problém kúpiť svoj vlastný bazén za veľmi dobrú cenu. V našom e-shope najlacnejšíšport.sk môžete nájsť lacné bazény všetkých druhov, a to ako lacné nafukovacie bazény, či obľúbené prstencové bazény, tak tiežnadzemné bazény s pevnou konštrukciou.

Dôležité je však si uvedomiť, že samotnú kúpu bazénov to pre vás s nákladmi úplne nekončí, je totiž potrebné ďalej počítať ak s prevádzkovými nákladmi.

Typy lacných bazénov

Pokiaľ chcete kúpiť bazén pre svoje deti, budete sa pohybovať v najlacnejšej kategórii bazénov vôbec. Veľkou výhodou detských bazénov je ich jednoduchá inštalácia, malá veľkosť, jednoduchá údržba a vysoká bezpečnosť, žiadny nafukovací bazén nemá ostré a pevné hrany, o ktoré by sa mohlo vaše dieťa poraniť.

Nafukovací bazén pre deti môžete kúpiť buď s nafukovacím dnom nebo bez nafukovacího dna. VVyberať môžete z rôznych druhov a tvarov (obdĺžníkový, štvorcový, kruhový, oválny). V ponuke máme špeciálne bazény tzv. hracie centra, ktoré majú šmykľavky a mnoho zaujímavých nafukovacích dekorácii.

1

Nafukovacie bazény a ich inštalácia

K nafukovacím bazénom nepotrebujete žiadne náradie, proste ich len nafúknete. Sú tak veľmi jednoduché a tiež lacné, pretože neobsahujú žiadne zložité konštrukčné prvky. Môžu byť kruhové alebo obdĺžnikové.

Pokiaľ nechcete do svojho nového bazénu investovať moc peňazí, nafukovacie bazény sú ideálnou voľbou práve pre vás.

2

Prstencové bazény

Prstencové bazény patria medzi jedny z najobľúbenejších bazénov na trhu. Sú tiež veľmi jednoduché na montáž, pretože ich opäť len napustíte vodou, tá ich stenu sama zdvihne do požadovaného tvaru. Bazény sú veľmi bezpečné aj pre deti, pretože neobsahujú žiadne ostré hrany.

Je možné ich umiestniť kamkoľvek na záhrade. Prstencové bazény sú tiež stále veľmi lacné.

3

Nadzemné bazény s pevnou stenou

Montáž bazenov s pevnou konštrukciou je už o niečo zložitejšia. Stále ju však hravo zvládnete sami alebo s našou pomocou. Ich výhodou je to, že je ich stena stále kolmá, takže pri kúpaní neprichádzate o drahocennú kúpaciu plochu. Sú teda vhodnejšie aj pre plávanie. Okrem toho majú vysokú odolnosť a životnosť.

Pri kupovaní nadzemných bazénov s pevnou konštrukciou je nutné počítať s o niečo vyššou obstarávaciou cenou, stále sa však na trhu aj v tejto kategórii bazénov dajú nájsť veľmi lacné varianty.


Vyberajte z kategórie bazény v našom e-shope


Skladom: 10 a viac kusov
Bazén AVENLI Prompt Pool 360 x 90 cm set s kartušovou filtráciou
Doprava zadarmo
111.00 €
Skladom od 3.2023
Bazén Steel Super Rattan 427 x 84 cm
Doprava zadarmo
276.40 €
VYPREDANÉ - skladom od 03.2025
Detské hracie centrum BESTWAY Beach Park
Doprava zadarmo
288.80 €

Celá kategória


Prečítajte si tiež

Nadzemný bazén - ideálná kúpačka


Čítaj viac

Prečo potrebujem bazénovú filtráciu pre svoj bazén


Čítaj viac

Nezabudnite sa vybaviť na vodné radovánky!


Čítaj viac


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa