Simona KRAINOVÁ - ambasádorka MASTERSPORT.sk⏩
MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Výpredaj

Príslušenstvo k trampolínam pre bezpečné aj zábavné skákanie

Trampolíny dokážu urobiť obrovskú radosť nielen malým aj veľkým členom rodiny, ale aj návštevám. Skákanie uvoľňuje endorfíny a zlepšuje náladu. Pri nákupe myslite na príslušenstvo, pretože znižuje riziko úrazu a zvyšuje komfort pri skákaní. Náhradné diely zase zabezpečia, že trampolína nezostane odložená v kúte.

Základné príslušenstvo k trampolínam je nasledujúci:

✅ 1. Ochranná sieť na trampolínu

✅ 2. Ochranná sieť pod trampolínu

✅ 3. Schodíky a ochranná plachta na trampolínu

✅ 4. Súprava na ukotvenie trampolíny

✅ 5. Madlo na trampolínu

1. Ochranná sieť na trampolínu

Ochranná sieť zamedzí prípadnému vypadnutiu a nepríjemnému zraneniu, ktoré môže, hlavne u detí, nastať. Dvojí zajištění vstupu zipem i přezkami, jako je to u sítí MASTERJUMP, zajistí ještě vyšší bezpečí.

2. Ochranná sieť pod trampolínu

Ochranná sieť pod trampolínu zabráni tomu, aby sa do priestoru pod ňou dostali vaše deti alebo napríklad domáci maznáčikovia.

3. Schodíky a ochranná plachta na trampolínu

Schodíky zjednoduší prístup na odrazovú plochu hlavne menším deťom a zamedzí pošmyknutia pri vstupe. Ochranná plachta zase chránia pred rozmarmi počasia a vtáctva, zároveň zvýši životnosť produktu. Skákať tak môžete aj po daždi, pretože skákacia plocha nebude mokrá a klzká.

4. Súprava na ukotvenie trampolíny

Stabilitu trampolíny zlepšíte ukotvením k zemi. Okrem toho ju budete môcť presunúť bez toho, aby vypadávala spodná časť nôh. Hodí sa pre kruhové, ale aj obdĺžnikové tvary.

5. Madlo na trampolínu

Skákanie v byte bude nielen zábavnejšie, ale aj bezpečnejšie, ak zakúpite tiež dodatočné madlo. Nezabudnite, že okolo trampolíny by mal byť voľný priestor min. jeden meter.

Náhradné diely k trampolínam

Pri poškodení alebo opotrebení oceníte možnosť okamžite objednať náhradné diely (pružiny, odrazovú plochu, kryty pružín, atď.). Náhradné pružiny s antikoróznou úpravou odporúčame zakúpiť priamo s nákupom novej trampolíny, aby boli v prípade núdze vždy po ruke. Na trhu sú samozrejme rôzne univerzálne odrazové plochy, pružiny apod., ale najlepšie predsa len padnú originálne náhradné diely.

Údržba trampolín

Starostlivosť o trampolíny je jednoduchá. Zašpinené miesta stačí umyť bežným čistiacim prostriedkom (stačí obyčajný saponát). Pred montážou nezabudnite namazať oceľové spoje vazelínou.

Ak váhate, ktorú trampolínu vybrať, možno vám pomôže toto video o trampolínach MASTERJUMP:

Zvažujete nákup trampolíny pre svoje deti alebo vnúčatá? Navštívte náš e-shop alebo kliknite priamo na kategóriu Trampolíny.

Prečítajte si tiež:

Ako vybrať správnu trampolínu - rady a tipy

Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa