MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

5 dôvodov, prečo si zaobstarať vlastnú trampolínu

Hľadáte spôsob, ako sa pobaviť s rodinou a pritom sa dostať do formy? Trampolína je na to ako stvorená. Či už je leto alebo zima, kupujete si ju pre seba alebo pre deti, na trampolíne sa vyšantí naozaj každý.Pozrime sa na 5 dôvodov, prečo by ste si mali trampolínu zaobstarať aj k vám domov

1

Šport pre každého

Či už hľadáte zábavu pre svoje deti, sami so športom začínate alebo ste zabehnutý športovec, trampolína je pre vás skvelou voľbou. Je ideálnym pomocníkom pre zlepšenie kondície, pretiahnutie svalstva a zlepšenie koordinácie. Navyše skákaním posilňujete nielen flexibilitu, ale aj silu a koncentráciu. Medzi športovcami je skákanie na trampolíne veľmi obľúbené, a to hlavne preto, že na nej zapojíme aj svaly, na ktoré by sme sa bežne nezameriavali, hoci sú pre naše zdravie veľmi dôležité. Nie nadarmo je trampolína povinnou aktivitou pre mnohých profesionálnych športovcov, alebo napríklad pre astronautov. Pozrite sa na rôzne typy trampolín a vyberte si tú pravú pre vás.


Podporte svoje zdravie

Že je trampolína skvelým pomocníkom na zlepšenie kondície už vieme. Vedeli ste ale, že pravidelným skákaním na trampolíne pomôže aj na udržiavanie dobrého zdravotného stavu? Prečistíte si cievy, znížite cholesterol, zlepšíte krvný tlak a posilníte srdiečko. Trampolíny sú vhodné ako pre dospelých, tak aj pre deti vo vývine.

Skákanie zdokonalí reakčné zmysly, rovnováhu a podporí správne fungovanie lymfatického systému, čím zaistí čistenie organizmu od škodlivých látok. A ešte sa pritom skvele pobaví.

2

3

Cvičenie si užijete

Kedy sa vám naposledy stalo, že ste si cvičenie naozaj užili?

S trampolínou zažijete nespútanú zábavu a ďalšieho cvičenia sa nebudete môcť dočkať. Skákanie je jeden z najlepších spôsobov, ako odbúrať prebytočný stres a vyplaviť do tela toľko žiadané endorfíny.

Navyše fantázii sa medze nekladú. Prečo nevyskúšať akrobatickejšie kúsky alebo s deťmi neurobiť súťaž o najoriginálnejší skok?


Skočte si pre skvelú postavu

Kondičný beh je jedným z najpopulárnejších športov na svete. Aj napriek tomu za 10 minút na trampolíne spálite približne toľko kalórií, ako po pol hodinovom behu. Navyše odstredivá sila trampolíny maximálne redukuje nápor na vaše kĺby a chrbticu. Zapojíte naozaj celé telo a výsledky na postave sa dostavia preto oveľa rýchlejšie ako pri klasickom behu.

Užite si zábavu so svojimi deťmi a buďte vo forme, ešte, než si vôbec uvedomíte, že cvičíte.

4

5

Za málo peňazí veľa muziky

Najrôznejšie veľkosti trampolín dnes zaobstaráte za veľmi lákavé ceny.

Investíciou do vlastnej trampolíny navyše dlhodobo ušetríte za verejné trampolínové parky, kde sa môžete poriadne vyblbnúť na veľkých skákacích plochách, často sa v nich ale pohybuje mnoho ľudí.

Na vašej trampolíne sa vyšantí celá rodina, od detí až po príbuzných na rodinných stretnutiach.

Skákanie na trampolíne sa skrátka rovná výborne strávenému času s rodinou. Vyskočte správnym smerom s našimi trampolínami.


Vyberajte zo širokej ponuky trampolín

Dodacia lehota viac ako 30 dní
Trampolína MASTERJUMP 122 cm
63.00 €
Skladom: 10 a viac kusov
Set trampolína MASTER Super 426 cm + ochranná sieť + schodíky
Doprava zadarmo
837.80 €
520.20 €
-37%
Dostupné od 10.07.2024
Trampolína MASTER Super 524 x 303 cm s vonkajšou sieťou
Doprava zadarmo
1 309.00 €
Skladom: 10 a viac kusov
Trampolína MASTER fitness 102 cm
47.00 €
Prečítajte si tiež


Príslušenstvo k trampolínam pre bezpečné aj zábavné skákanie


Čítaj viac

Ako vybrať správnu trampolínu - rady a tipy


Čítaj viac


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa