MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

Aké príslušenstvo na stolný tenis možno dokúpiť

Stolný tenis, nebo-li ping pong, je bezpochyby jeden z najrýchlejších športov vôbec. Rovnako ako ktorýkoľvek šport má tiež stolný tenis svoje príslušenstvo a doplnky. Toto príslušenstvo a doplnky sa k stolnému tenisu zaobstarávajú hlavne z toho dôvodu, aby vaše športové vybavenie (rakety na stolný tenis, stoly na stolný tenis) netrpeli a vydržali vám čo najdlhšie.Čo si budeme rozprávať, za základnú výbavu stolného tenisu miniete nemálo peňazí, tak pre tých, ktorí chcú udržať svoje športové vybavenie pre stolný tenis dlhodobo kvalitné, doporučujeme opatriť aspoň základné príslušenstvo. Poďme sa teda pozrieť na základné príslušenstvo a doplnky, ktoré možno spoločne s pingpongovými stolom či pálkou na stolný tenis v našom obchodno zakúpiť.

Základné príslušenstvo pre stolný tenis rozdeľujeme podľa účelu:

  • pre pravidelný prehľad ohľadom skóre počas hry stolného tenisu
  • pre zlepšenie zručností hranie stolného tenisu
  • pre zvýšenie ochrany rakiet na stolný tenis
  • pre pravidelnú údržbu rakiet na stolný tenis
  • pre pravidelnú údržbu stolov na stolný tenis
  • pre zvýšenie ochrany stolov na stolný tenis

Do skupiny základného príslušenstva k stolnému tenisu patria obaly na rakety na stolný tenis, čističe na rakety na stolný tenis, ochranné plachty na stoly na stolný tenis, ukazovateľ skóre na stolný tenis alebo napríklad tréningový trenažér stolného tenisu.

Prečo potrebujem obaly na rakety?

Pre zaistenie dlhoročnej životnosti vašej pingpongové rakety sú určené ochranné obaly na rakety na stolný tenis. Ochranné obaly účinne chránia rakety proti poškodeniam, ale hlavnou úlohou obalu je hlavne ochrana poťahu pálok na stolný tenis pred poškodením, zašpinením alebo napríklad umastením.

Akým spôsobom môžem zabezpečiť pravidelnú údržbu svoje pingpongové rakety?

Pre zvýšenie životnosti vašej rakety na stolný tenis je potrebné o pingpongovú raketu pravidelne starať. Na trhu sú k dostaniu rôzne varianty prostriedkov, ktoré zbavia vašu pingpongovú raketu od všetkých nečistôt. Týmto dôjde napríklad k zvýšeniu rotácie alebo točivosti poťahov. K tomu, aby ste dosiahli dokonalej čistoty vašej pingpongové rakety, sú určené čističe pálok na stolný tenis. Čistič odstráni z povrchu pálky mastnotu a zároveň povrch vašej pingpongové rakety šetrí. Súčasne čistič obnovuje vzhľad a konzervuje účinky nového poťahu pingpongové rakety.

Ako môžem zvýšiť ochranu svojho stola na stolný tenis?

Aby ste zamedzili poškriabaniu svojho pingpongového stola, je dobré zaobstarať ochrannú plachtu, ktorá krásne zabráni zničeniu stola. Na trhu zoženiete ochranné plachty ako pre vnútorné stoly na stolný tenis, tak ochranné plachty pre vonkajšie stoly na stolný tenis.

Ako merať skóre?

Aby ste pri hre mali vždy aktuálny prehľad ohľadom skóre, odporúčame si zaobstarať ukazovateľ skóre na stolný tenis. Ukazovateľ skóre môžete zakúpiť buď plastový, alebo kovový.

Trenažér - ideálny parťák

Ak máte záujem si zvýšiť vaše zručnosti v stolnom tenise a nemáte protihráča, odporúčame si zaobstarať tréningový trenažér stolného tenisu. V našom obchode môžete zakúpiť aj tréningový trenažér, ktorý je vhodný pre všetky úrovne hráčov stolného tenisu. Tento robot je hlavne ideálne pre hráčov začiatočníkov. Je dokázané, že tréning s týmto trenažérom je až desať krát intenzívnejšie ako klasický tréning s protihráčom. Vďaka tomuto pôjde vaša výkonnosť ďaleko rýchlejšie nahor. Môžete si vyskúšať všetky údery vrátane samotného podania. Inštalácia trenažéru je jednoduchá, je zavesený za stolom a jeho zásobník pojme až 300 loptičiek.


Vyberajte zo širokej ponuky príslušenstva

Skladom: 5 kusov
Tréningový trenažér DONIC Robopong 2055
Doprava zadarmo
1 050.00 €
Dodacia lehota 5 pracovných dní
Ukazovateľ skóre na stolný tenis - plastový
22.60 €
Skladom: 6 kusov
Obal na raketu DONIC Persson
13.80 €
Dodacia lehota 5 pracovných dní
Stolný tenis set SPOKEY Roll Joy
20.50 €
Prečítajte si tiež


Sponeta - odborníci na stolný tenis


Čítaj viac

Ako vybrať loptičky na stolný tenis


Čítaj viac

Čo potrebujem, aby som mohol začať hrať stolný tenis


Čítaj viac


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa