MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

Záhradná detská hojdačka kovová alebo drevená

Detská hojdačka svojou obľubou prerástla v symbol typickej slovenskej záhrady. Záhradné hojdačky drevené, zavesené na vetve, rovnako ako kovové nebo plastové detské záhradné hojdačky predstavujú tiež veľmi žiadané artikle nášho športového obchodu. Aj preto sme sa rozhodli vyjsť týmto článkom ústrety častému dopytu našich zákazníkov, ktorú záhradnú hojdačku si zaobstarať.


Drevená alebo kovová hojdačka - niekoľko rád ako vyberať

Pri výbere hojdačky je dobré položiť si otázky, kde bude hojdačka stáť, koľko detí ju bude používať, či a kde ju budem môcť uskladniť, koľko peňazí hodlám do hojdačky investovať.

  • Umiestnenie hojdačkydrevené hojdačky potrebujú byť svojimi lanami zavesené napr. za vetvu stromu alebo iný silný predmet. Než si ju obstaráte, overte si, že to na vašej záhrade bude možné. Naproti tomu kovové hojdačky už disponujú konštrukcií z tyčí, na ktorých celá hojdačka stojí. Jediné, čo u nich potrebujete, je rovný, tvrdý povrch.
  • Počet detízatiaľ čo naše drevené hojdačky sú určené pre 1 dieťa, na kovových hojdačkách si zašantia 2 až 3 deti súčasne, čo by mali vedieť predovšetkým rodičia niekoľkých súrodencov alebo majitelia záhrad, kde sa to v lete deťmi len tak hemží.
  • Uskladneniedrevené hojdačky majú tú výhodu, že je možné ľahko a rýchlo očistiť, utrieť, a ak je to potrebné, aj zbaliť. Kovové hojdačky musíme najskôr zložiť dohromady a v prípade potreby zase rozmontovať. Hoci zloženie i rozloženie hojdačky nie je nijak zložité, predsa len zaberie starostlivosť o kovovú hojdačku viac času, jej uskladnenie si žiada väčší priestor.
  • Cenadrevené i kovové hojdačky kúpite v e-shope mastersport.sk za veľmi výhodné ceny. Napriek tomu sa ceny jednotlivých typov líšia: drevené hojdačky zakúpite už za niekoľko stoviek, ceny kovových sa pohybujú od tisíc korún nahor. Riadiť sa pri kúpe hojdačky iba jej cenou sa určite neoplatí - znudené deti, nútené sa na hojdačke striedať, by vám vo výsledku asi nepoďakovali.

Záhradné hojdačky pre deti sa prirodzene líšia aj ďalšími vlastnosťami: napríklad tým, či majú alebo nemajú bezpečnostnú ohrádku, alebo tvarom a prevedením sedátka (čo takto hojdací kruh?). Pre náročnejších sú k k dispozícii aj dvojhojdačka pre 2 deti. Táto detská atrakcia je ako stvorená pre prázdninové vyvádzanie na záhrade, svojho upotrebenia dôjde tiež na detských či školských ihriskách.

Prajeme veľa zdaru pri výbere vašej záhradnej hojdačky a veľa radosti z hojdania vašim deťom!


Vyberte si z kategórie Hojdačky a hojdacie siete na našom e-shope


Skladom: 10 a viac kusov
Detská hojdačka MASTER multifunkčná drevená
15.00 €
Skladom: 10 a viac kusov
Zahradná hojdačka MASTER hojdací kruh 100 cm
Doprava zadarmo
95.00 €
Skladom: 8 kusov
Detská hojdačka CHEVA Baby plast
17.40 €
Skladom: 5 kusov
Hojdacia sieť KING CAMP Cool - modrá
27.70 €
16.00 €
-42%
Dodacia lehota 5 pracovných dní
Hojdacie kreslo SEDCO Bavlna Relax 103 x 56 cm
18.30 €

Celá kategória


Prečítajte si tiež

Detské hojdačky na záhradu


Čítaj viac


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa