MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

Detské hojdačky na záhraduDetská hojdačka na záhradu jednoducho patrí!

Ak zavítate v pamäti do záhrad svojho detstva, detská hojdačka či detské hojdačky tam určite nechýbali. Doprajte aj vy svojim deťom radosť z hojdania v tieni zelených stromov. Hojdanie je činnosť, ktorá deti nielen zabaví, ale tiež prospieva ich zdravému rastu a vývoju! Drevené i kovové hojdačky a hojdadlá zoženiete v našom e-shope športových potrieb za skvelé ceny!

Hojdačky pre takéto záhradné hojdanie

Ako to teda vyzerá s detskými hojdačkami na záhradu v našom e-shope? Ak kliknete do kategórie detské hojdačky , otvorí sa vám ponuka drevených, kovových hojdačiek, ale aj šplhacích rebríkov a ďalších atrakcií pre deti. A vyberať je naozaj z čoho, ako uznáte iste sami.

Výber hojdačky na záhradu nemusí byť jednoduchý, ale my vám to zjednodušíme! Máte na záhrade stromy s pevnými konármi alebo iný predmet, ktorý je možné zaťažiť hojdačkou? V tom prípade môžete vyberať z jednoduchších alebo multifuknční hojdačiek MASTER. K dispozícii sú tiež drevené alebo plastové hojdačky s ohrádkou.

Ak máte detí viacero alebo nemáte kde svoju hojdačku zachytiť, sú k dispozícii kovové záhradné hojdačky s masívnou konštrukciou a väčšou nosnosťou. Ich nespornou výhodou je to, že ich postavíte kdekoľvek, bez toho aby ste potrebovali podporu stromov. Okrem toho unesú kovové hojdačky 1 až 3 deti, takže bude o zábavu postarané!

Máte doma hyperaktívne dieťa? Nechajte ho sa pohojdať!

Hojdanie má naozaj relaxačné a upokojujúce účinky, čo zistíte sami, akonáhle na hojdačku posadíte svojho malého nezbedníka. Detské hojdačky však prospievajú aj zdravému fyzickému vývoju dieťaťa: pomáhajú udržiavať rovnováhu, núti dieťa k správnemu držaniu tela, rozvíjajú tiež ich cit pre rovnováhu atď.

Či už sa rozhodnete pre drevenú alebo kovovú detskú hojdačku, vždy svojim deťom poskytnete zdravú zábavu, ktorá ich len tak neomrzí!

Detské hojdačky, hojdacie siete, šmykľavky pre deti a iné detské atrakcie nepatria k najdrahším športovým produktom. Nákupom na mastersport.sk s najnižšími cenami však môžete ušetriť aj za hojdačku!Vyberte si z kategórie Hojdačky a hojdacie siete


Skladom: 10 a viac kusov
Detská hojdačka MASTER multifunkčná drevená
15.00 €
Dodacia lehota 5 pracovných dní
Hojdacie kreslo SEDCO Bavlna Relax 103 x 56 cm
18.30 €
Dostupné od 01.08.2024
Rebriny s príslušenstvom MASTER Ribs 7
Doprava zadarmo
249.00 €
Skladom: 10 a viac kusov
Hojdacia sieť KING CAMP Parachute - purpurovo-žltá
14.60 €
12.00 €
-17%

Celá kategória

Prečítajte si tiež


Záhradná detská hojdačka kovová alebo drevená


Čítaj viac


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa