MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

MASTER SPORT - informácie pre distribútorov
O NÁS

Spoločnosť MASTER SPORT vznikla v roku 2004, najskôr ako fyzická osoba, kedy začala prevádzkovať internetový obchod so zameraním na fitness tovar. Postupom času sa začala zameriavať aj na veľkoobchodný predaj. V roku 2007 zmenila svoju právnu formu podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným. V roku 2014 sme sa prvýkrát zúčastnili na medzinárodnej športovej výstave ISPO Mníchov, nájsť ste nás mohli tiež na ISPO Mníchov 2022.

S našou vlastnou značkou MASTER® sa môžete stretnúť nielen na našom eshope, ale aj u vybraných obchodných partnerov v Českej republike a po celej Európe.


Sortiment značky MASTER® je naozaj široký


Nájdete v ňom všetky fitness posilňovacie stroje a vybavenie, trampolíny a príslušenstvo, všetko pre outdoor a turistiku, bazény a bazénové príslušenstvo, najrôznejšie športové potreby pre deti, napr. kolobežky, odrážadlá, hojdačky, šmykľavky, skateboardy, korčule a pod., a ďalší tovar v raketových, loptových, vodných, zimných, bojových a iných športoch.

Sídlo spoločnosti sa nachádza v Ostrave v Českej republike, kde má aj svoje kancelárie a skladové priestory. V súčasnej dobe má firma 30 zamestnancov. Disponuje skladom o veľkosti 5 000 m2 a má cez 50 000 ks výrobkov skladom. Môže teda svojim zákazníkom a obchodným partnerom ponúknuť dodanie tovaru vo veľmi krátkom čase.


CIEĽ FIRMY

široký
sortiment

kvalita
tovaru

dobrá
cena

spokojný
zákazníkSTAŇTE SA NAŠÍM DISTRIBÚTOROM

Chcete naše produkty predávať na svojom eshope alebo máte kamennú predajňu? Kontaktujte nás na export@mastersport.cz.

100% tovaru na sklade

Zaujímavé veľkoobchodné ceny

Nízka minimálna objednávka

Záruka a garania

Doprava ZADARMO nad 20 000 Kč bez DPH

NÁJDETE NÁS TIEŽ NA ISPOKONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte nás na export@mastersport.cz. Zašleme vám všetky informácie a materiály.Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa