MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Výpredaj

Florbalové bránky - niektoré poznatky pre ich výber

Princípom vo florbale je streliť čo najviac gólov súperovi do bránky. Florbalové bránky majú rovnako ako u iných loptových športov tvar obdĺžnika zloženého z troch tyčí a siete, ktorá je medzi ne vzadu natiahnutá. Florbalové bránky sú pomerne malé, veľkosť je predpísaná. Sú navrhnuté tak, aby boli bezpečné pre hráčov, to znamená, že svojou konštrukciou minimalizujú možnosť zranenia všetkých hráčov v poli vrátane brankára. To je zaistené zaoblenými tvarmi tyčí, z ktorých nepresahujú žiadne ostré časti.Florbalové bránky môžeme rozčleniť podľa účelu. Jedná sa o florbalové bránky pre tréningy a zápasy, na školské potreby alebo zábavu. Pre posledné dve spomínané použitie sa vyrábajú bránky skladacie, ktoré je možné zaobstarať za výhodnú cenu, sú tiež veľmi skladné. Podľa účelu sa bránky líšia v rozmeroch. Pre tréningové využitie, školské potreby a zábavu sú bránky menšie, než je predpísaná veľkosť pre zápasové použitie.

Menší rozmer sa pri tréningoch používa najmä kvôli trénovaniu presnosti streľby. Pri oficiálnych zápasoch sa používajú bránky predpísanými rozmery: 115 cm na výšku, 160 na šírku a 65 do hĺbky bránky. Florbalové bránky sú vyrobené z rôznych druhov ocele, majú dlhú životnosť, takže ak do nich zainvestujete, na dlhú dobu budete mať v tomto smere po problémoch.

Florbalové siete do bránok sú k dostaniu ako súčasť samotnej bránky pri kúpe.

Samozrejme môžete zakúpiť novú sieť v rozmeroch vašej florbalovej bránky, ak sa vám stará opotrebuje. Florbalové siete sa vyrábajú zo syntetických materiálov a zaisťujú dostatočnú pevnosť pre hranie florbalu.

Na našich stránkach nájdete ako florbalové bránky menších veľkostí, tak bránky pre zápasové využitie.

Pre obe varianty bránok môžete tiež dokúpiť novú sieť. Pre deti, úplných začiatočníkov alebo ak si chcete len tak zapinkať niekde na chate, je možné odporučiť tiež florbalový set, ktorý je cenovo zvýhodnený.


Vyberajte zo širokej ponuky

Skladom: 10 a viac kusov
Brankový set MASTER 81 x 54 x 31 cm s hokejkami
37.10 €
Skladom: 10 a viac kusov
Florbalový set STIGA Player 60
30.00 €
Skladom: 10 a viac kusov
Bránka STIGA Goal Pro 79 x 54 cm
47.50 €
Dodacia lehota 5 pracovných dní
Bránka STIGA Goal Mini 62 x 46 cm
41.30 €
Skladom: 1 kus
Bránka STIGA Street 135 x 110 cm
Doprava zadarmo
93.30 €
Dodacia lehota 5 pracovných dní
Florbalová bránka kov 90 x 60 cm
70.90 €
Prečítajte si tiež


Ako vybrať florbalovú loptičku


Čítaj viac

Všetko o florbale


Čítaj viac

Ako vybrať vybavenie pre florbalového brankára


Čítaj viac


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa