MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

Domáce vírivky = wellness za pár euro

Nafukovacie vírivky sú vhodné do každej domácnosti. Vírivka Vám dopraje neopakovateľný pocit dokonalého pokoja a relaxácie .

V dnešnej uponáhľanej dobe plnej stresu tak môžete mať k dispozícii skvelého pomocníka priamo doma. Vo vírivke dochádza k uvoľneniu svalov. Môžete si s ňou skvele oddýchnuť po náročnom dni. Nafukovacie vírivky s vyhrievaním, ktoré môžete nájsť v našej ponuke, je možné použiť aj ako vonkajšie vírivky. Vzhľadom k jednoduchej inštalácii máte všetko pripravené už za 10 minút.V našej ponuke si môžete vybrať z pestrej ponuky rôznych modelov, podľa toho koľko do vašej vírivky budete chcieť investovať a pre koľko ľudí budú určené. Vírivky sú ideálne aj pre romantické chvíle vo dvoch. Vo vírivom bazéne si tiež môžete užiť netradičné oslavy alebo neformálne stretnutie.

Vírivé nafukovacie bazény s vyhrievaním - ideálny pomocník slúžiaci na relaxáciu a zlepšovanie Vášho zdravia

S vírivými bazénmi získate možnosť vlastniť domáci vodný kúpeľ s blahodárnymi účinkami. Dochádza tu ku kombinácii účinku teplej vody, masáže a vztlakovej sily. Pomôžu Vám zlepšiť náladu a cítiť sa celkovo lepšie. Po ťažkom dni sa uvelebíte a necháte masírovať bublinkami, od všetkých problémov sa Vám tak uľaví. Okrem toho zregenerujete a uľavíte unaveným kĺbom a svalom.

Vírivý bazén s vyhrievaním Vám tiež môže pomôcť riešiť niektoré zdravotné ťažkosti. Pobyt vo vírivke je prospešný napríklad pre osoby s nedostatočným spánkom, cukrovkou alebo artritídou. V teplej vode sa rozšíria vaše cievy a zrýchli krvný obeh. Znižuje sa však krvný tlak. Dochádza k úľave od úzkosti či bolestiach. Po pravidelných kúpeľoch vo vírivke dochádza k úpravám porúch spánku.

Vírivý nafukovací bazén je ideálna pre celoročné využitie. Môžete tak pozorovať snehové vločky priamo z bublajúcej vody a vychutnať si aj nepriaznivé počasie s úplným pokojom.

Funkcie vírivých bazénov

Vďaka svojim tryskám sú vírivky schopné veľmi efektívne masírovať vaše telo. Najmä krk, chrbtica, kĺby alebo tiež chodidla. Okrem toho majú vírivé bazény vstavaný ohrev a vlastný cirkulačný a filtračný systém. Súčasťou je elektronický ovládací systém pre vysoký komfort.

Systém zabezpečuje pravidelné filtrovanie a konštantnú teplotu vody. Vo vírivom bazéne budete v teplej vode príjemne nadnášaní a rovnomerne masírovaní. Jedná sa o dokonalé prostredie pre relaxáciu. Vhodná je kombinácia s relaxačnou hudbou.Vyberte si z našej širokej ponuky nafukovacích víriviek


VYPREDANÉ - skladom od 03.2025
Vírivý bazén BESTWAY Lay-Z Spa - Whirpool Miami s vyhrievaním
Doprava zadarmo
399.00 €
Skladom: 10 a viac kusov
Vírivý bazén AVENLI London Spa - Whirpool s vyhrievaním
Doprava zadarmo
319.00 €
Skladom: 10 a viac kusov
Vírivý bazén BESTWAY Lay-Z Spa - Whirpool Bahamas s vyhrievaním
Doprava zadarmo
379.00 €
365.00 €
-3%

Celá kategória

Prečítajte si tiež


Ako vybrať a inštalovať vírivé bazény s vyhrievaním


Čítaj viac


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa