Simona KRAINOVÁ - ambasádorka MASTERSPORT.sk⏩
MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Výpredaj

Ako vybrať a inštalovať vírivé bazény s vyhrievaním

Druhy vírivých bazénov

Existuje mnoho rôznych modelov vírivých nafukovacích bazénov s vyhrievaním, ktoré sa líšia použitým materál, výbavou a cenou.

Ceny za najluxusnejšie vírivky môžu presahovať aj sto tisíc korún. Je však možné získať aj dosť kvalitné vírivky za pomerne nízke ceny. Pozrite sa nacelú našu ponuku víriviek, .

Kam virivý bazén umiestniť a ako sa používa?

Nafukovací vírivý bazén môžete umiestniť do interiéru, ale aj von na záhradu. Ich obrovskou výhodou je to, že sa dajú použiť po celý rok .

Inštalácia je jednoduchá a tak vírivku budete môcť podľa ľubovôle a počasia ľubovoľne presúvať. Jediné čo k tomu potrebujete je hladký, pevný a rovný povrch, ako je napríklad terasa, drevená podlaha a podobne. Vzhľadom na spôsob využitia je vhodné vyberať príjemné miesta s výhľadom alebo príjemným estetickým vzhľadom.

Vo vírivom bazéne môžete tráviť príjemné chvíle úplne osamote alebo sa tu môžete stretávať s priateľmi, partnermi alebo rodinnými príslušníkmi. Môžete tak spoločne oddychovať alebo diskutovať. Na okraji si ľahko odložíte nápoje alebo iné veci pre zábavu. Vírivku môžete po celú dobu komfortne ovládať digitálnym ovládaním.

Ak sa obávate, že zostaviť tento bazén bude pre Vás zložité, tak nemusíte, pretože nie je. Vírivý bazén sa iba rozbalí a pomocou hlavnej ovládacej jednotky jednoducho nafúkne. Potom už ho len napustíte vodou a môžete si okamžite začať užívať relaxačné a masážne prúdenie tisícov bubliniek.


Čo vírivka dokáže?

  • sú vyhrievane - funkcia rýchleho ohriatie vody: 1,5 - 2 °C za hodinu
  • sú masážne
  • možno ich používať po celý rok - vnútri aj vonku
  • rýchla a jednoduchá montáž bez náradia

Na ďalšie modely nafukovacích Vírivek sa môžete pozrieť na našom e-shope.

Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa