MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

Zdravé brownies z 3 surovín

Máte doma prezreté banány? Urobte si brownies! Táto "buchta" je obľúbeným kakaovým dezertom, na ktorom si pochutí takmer každý. My pre vás teraz máme upravený recept len z troch surovín - v brownies teda nie je žiadna múka ani cukor! Potrebujete iba banány, ovsené vločky a kakaový prášok. Dezert je plný vitamínov a vlákniny z vločiek.

Pokiaľ teda radi maškrtíte, ale chcete sa udržať fit, tento zdravý recept je to pravé pre vás.

Čo budete potrebovať?

Ako na to:

Banány olúpeme a rozmixujeme alebo rozdlabeme vidličkou do jemnej kaše. Pridáme vločky a miešame, kým nám nevznikne jednotné cesto. Nakoniec prisypeme kakaový prášok - čím viac ho dáme, tým bude cesto hustejšie a výsledné brownies budú viac chutiť po kakau. Do cesta môžete pridať aj kúsky horkej čokolády alebo najemno drvené oriešky. My sme použili na posypanie keshu oriešky.

Predhrejte rúru na 180°C. Hotové cesto prelejte do plechu vyloženého papierom na pečenie alebo vymasteného maslom a pečte cca 20 minút, kým horná krusta nebude pevnej konzistencie.

Týmto jednoduchým postupom získate skvelé brownies, ktoré sú bez pridaného cukru a múky, ale plné dobrej chuti a zdravých zložiek. Tieto brownies sú ideálne pre tých, ktorí si chcú užívať sladkosti bez viny spojené s tradičnými receptami. Navyše, je to skvelý spôsob, ako využiť prebytočné banány a pridať do svojej stravy ovsené vločky, ktoré sú bohaté na vlákninu a ďalšie dôležité živiny.


Vyskúšajte tento recept a pochutnajte si na lahodných brownies, ktoré môžu byť skvelou alternatívou k tradičným sladkostiam plným rafinovaného cukru a nezdravých tukov.

Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa