Jóga pre začiatočníkov so Simonou Krainovou a Katkou ⏩
MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Výpredaj
K NÁKUPU APLIKÁCIA FITIFY NA MESIAC ZADARMO

MISS ČR Míša Salačová odporúča

Športové vyžitie (nielen) pre deti! Skúste longboard alebo skateboard, na jar parádna vec!Konečne je vonku jarné počasie, ktoré priamo nabáda k outdoorovým aktivitám. Tiež ste sa už tešili, až vyrazíte von - na bicykel, korčule, alebo napríklad na skateboard? Verím, že všetky tieto športy milujú nielen dospelí, ale hlavne deti.

Moji chlapci od malička milujú pohyb a radi skúšajú aj najrôznejšie športové potreby, vďaka ktorým si vonkajšie šantenie užijú ešte viac. Hlavne môj starší syn už od malička vyhľadáva všetko, čo má kolieska. :) Len čo to počasie dovolí, vyráža von na bicykel, kolobežku, a tiež na skateboard alebo longboard.

Práve longboardy a skateboardy sú veľmi obľúbeným športovým vybavením, a to nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Aj keď - u nás doma sa na týchto športových potrebách vyžívajú hlavne deti, ja som veľmi opatrná. Aj keď nezastieram, že by som si priala tiež vedieť na niečom takom jazdiť. No, možno k tomu ešte časom dospejem...

Longboardy aj skateboardy majú aj celý rad výhod. Tou hlavnou je bezpochyby skladnosť, malé rozmery a ľahká preprava. Skateboard, longboard sa vám v pohode zmestí do auta, môžete s ním cestovať MHD a aj doma vám nezaberie veľa miesta.


Ja som chlapcom kúpila

Skateboard Master Experience Board – Wood. Je to klasický model vo veľmi kvalitnom spracovaní z dreva. Má super jazdné vlastnosti (ako syn potvrdil :) a je určený už pre tých, ktorí majú so skateboardmi nejaké tie skúsenosti. Deti (ale aj dospelí) sa na ňom vyšantia nielen v skateparku, super je aj na cyklotrase, do mesta..

Starší syn si užíva aj jazdu na longboarde, máme longboard Master 42″ Dancing Style – White Wood. Opäť je vyrobený z dreva, v super kvalite. Vďaka prehnutiu dosky je longboard ideálny aj na celý rad trikov! Ideálna vec ako pre pokročilých, tak aj pre začiatočníkov.


A samozrejme, k tomu tiež potrebné vybavenie

Prilby a chrániče - Aj keď sú deti obvykle šikovné, na tieto ochranné pomôcky určite nezabúdajte! Chlapci majú chrániče Master Profi Protect. Sú určené na citlivé miesta, ktoré obvykle pri pádoch trpia – teda na kolená, lakte a zápästie.

Prilba na skateboard Master Freak je klasikou, presne typ, ktorý sa na skate „nosí". A bez helmy radšej fakt nejazdiť! :)

Urobte deťom (alebo sebe) radosť - vyrazte von, na skate! Je to skvelá zábava a aj vychádzku si môžete užiť inak!


Skladom: 10 a viac kusov
Skateboard MASTER Experience Board - wood
38.90 €
31.00 €
-20%
Skladom: 10 a viac kusov
Longboard MASTER 42" dancing style - white wood
69.60 €
59.00 €
-15%
Skladom: 10 a viac kusov
Helma na skateboard MASTER Freak
11.60 €
Skladom: 10 a viac kusov
Chrániče MASTER Profi Protect
8.50 €
Skladom: 10 a viac kusov
Longboard MASTER 41" - feather
65.70 €
52.50 €
-20%
Skladom: 10 a viac kusov
Skateboard MASTER Extreme Board
19.40 €Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa