MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Hurikán

Judo a karate - na čo nezabudnúť pred prvým tréningom


Judo a karate sú bojové športy s koreňmi v Japonsku, ktoré sa stali veľmi populárne po celom svete, vrátane Slovenskej republiky. Pre ľudí, ktorí sa chcú zapojiť do týchto športov, je dôležité mať správne vybavenie.


Judo

Pre judo je nevyhnutné mať kvalitné kimono, ktoré sa skladá z nohavíc, kabátu a opasku.

Pri výbere kimona je dôležité vziať v potaz výšku postavy, aby kimono perfektne padlo a bolo pohodlné pre zápasníka. Riadime sa pravidlom: jeho veľkosť zaokrúhľujeme podľa výšky postavy smerom nahor! (Judista s výškou napr. 175 cm by mal nosiť veľkosť kimona 180 cm).

Ak si kimono budete môcť vyskúšať, berte na vedomie, že nohavice by mali byť voľné a zakrývať nohy, rukávy musia siahať k dlaniam pripažených rúk. Kvalitné kimoná od Mastersport sú vyrobené zo 100% bavlny, takže je potrebné počítať s drobným zrazením.

Skladom: 1 kus
Kimono Judo SPARTAN
21.00 €
Skladom: 1 kus
Opasok na kimono SPARTAN
3.40 €
Skladom: 1 kus
Opasok ku kimonu
3.10 €

Karate

Okrem kimona sú pre karate dôležite chrániče rúk a holení, aby sa znížilo riziko zranenia. Tieto chrániče sú vyrobené z extra mäkkej peny a majú špeciálnu izolačnú vložku pre lepšiu ochranu zápästia.

Rukavice sú ďalším dôležitým prvkom vybavenia pre karate, ktoré tlmia údery a znižujú riziko zranenia. Kvalitné rukavice z kravskej kože, ale aj lacnejšie karate rukavice zo syntetickej kože pri Vašich tréningoch nemôžu chýbať.

Dodacia lehota 14 pracovných dní
Karate rukavice SPARTAN
12.30 €
Dodacia lehota 14 pracovných dní
Karate holenné chrániče SPARTAN
14.00 €
Skladom: 6 kusov
Karate tréningové rukavice SPARTAN
19.40 €

Bojové športy vnímame nie len ako druh sebaobrany, ale hlavne ako efektívnu pohybovú aktivitu, ktorá človeka dokáže zbaviť nadváhy, únavy a hlavne všadeprítomného stresu!

Pokiaľ sa teda rozhodnete pre tieto bojové športy, môžete si zakúpiť potrebné vybavenie na našom online športovom e-shope za prijateľné ceny. Ponúkame kvalitné kimoná, chrániče a rukavice pre judo a karate, rovnako tak aj pre ostatné bojové športy ako box. Neváhajte a vybavte sa správnym vybavením, aby ste mohli začať trénovať a dosiahnuť svoje ciele!


Vaša cesta k majstrovskému, čiernemu pásu Dan začíná na mastersport.sk!


Kategória Bojové športy


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa