MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Výpredaj

Vypadnite z mesta! Mrknite, kam na Slovensku vyraziť na stanovačku


Stanovanie je skvelá príležitosť, ako na chvíľu utiecť od každodenného života a byť bližšie k prírode. Ak ste zvyknutí na ruch veľkomiest, je to možnosť, ako vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a načerpať množstvo nových zážitkov s rodinou alebo priateľmi.

Máme pre vás niekoľko tipov, kam sa na Slovensku vydať po stan a užiť si prírodu.

CAMP PACHO

Camp Pacho sa nachádza blízkosti Prievidze a kúpeľného mesta Bojnice v príjemnom, upravenom a kľudnom areali a prostredí pripomínajúcom malú drevenú dedinku. Pri terase je pre detičky k dispozícií detský svet s nafukovacími atrakciami, hojdačkami, šmyklavkou a trampolínami.

Môžete si požičať si elektrobicykle a vyraziť na cyklotrasy v prírode a navštívit napríklad Bojnický zámok, ZOO Bojnice, Vyhliadkovou vežu alebo termálne kúpalisko Čajka. Ubytovanie je možné vo vlastných stanoch, obytných vozidlách alebo v drevených zruboch.CAMPING GORALSKÝ DVOR

Goralský dvor je zaradený medzi TOP kempingy na Slovensku. V areáli sa nachádza reštaurácia, futbalové a volejbalové ihrisko, detské ihrisko s hojdačkami, na ktorých sa vyblbnů i dospelí, bazénové močidlo alebo napríklad záhradné šachy. Požičať si môžete prenosné ohnisko a gril, bicykle, rafty alebo kajaky.

Ste turisticky založení? V blízkosti najdete Haligovské skaly, ktorými vedů turistické chodniky včetně chodniku do Prístaviska pltí a Národopisného múzea v Červenom Kláštore. Miesto je vhodné aj pre aktivní dovolenou, tak pro klidný čas strávený s rodinou či s priateľmi.CAMPING BELÁ - NIŽNÉ KAMENCE

Camping Nižné Kamence leží pozdĺž rieky Varínka a je obklopený lesmi. V kempe nechýba všetka občianska vybavenosť, potraviny s rýchlym občerstvením s možnosťou objednania polpenzie, detské ihrisko alebo napríklad ohnisko. Pre milovníkov športu tu nájdete požičovňu bicyklov.

V kempe sa naozaj nudiť nebudete. V jeho blízkosti sa nachádzajú turistické a cyklo chodníky, napríklad na Jánošíkové diery, Veľký Fatranský Kriváň alebo Hrebeňovky. Zaujíma vás kultúra a pamiatky? Navštíviť môžete Múzeum Juraja Jánošíka, vyrezávaný pohyblivý betlehem v kostole sv. Cyrila, hrad Strečno, Slovenský Orloj v Starej Bystrici alebo Oravský hrad. S deťmi sa môžete tiež vyšantiť v priľahlom aquaparku Dolný Kubín.AUTOCAMPING PODLESOK

Autocamping Podlesok sa nachádza v severozápadnej časti Slovenského raja pri obci Hrabušice. Je ideálnym miestom pre turistov, priamo v kempe začínajú trasy do roklín Suchá Belá, Prielom Hornádu, Piecky, Veľký Sokol, Sokolia dolina a Kysele, na Tomášovský výhľad a historické Kláštorisko. Úplne zabudnete na život v meste, príroda vás obklopuje zo všetkých strán, oblasť je považovaná za jeden z najkrajších kútov Slovenska.

V kempe nájdete ako chaty, tak miesto vyhradené pre stany. Je vhodný ako pre rodiny s deťmi, pre skupiny aj pre športovcov. To svoje si tu nájde každý ak tomu prežije dni v nádhernej prírode.CAMPING LAZY

Už ste si niekedy podojili kozu? Tak zbystrite! Rodinný kemp sa nachádza na juhu Slovenska. Ide o malú koziu a ovčiu farmu s táboriskom. V kempe je vyhradený priestor pre stany a karavany, v rámci pobytu sa môžete zblížiť s miestnymi zvieratami. Deti sa môžu zapojiť do dojenia, zhromažďovania kuriatok alebo pridojovania kozliatok.

Nebudú trpieť ani športovo založení jedinci, v areáli sa nachádza bazén, v blízkosti aj prírodné kúpalisko Krtko. Na výlet môžete vyraziť napríklad na Banskú Štiavnicu, hrad Čabraď alebo na Starú horu.


Vybavte sa na úspešnú stanovačku!


Skladom: 2 kusy
Stan COLEMAN Cortes Octagon 8
Doprava zadarmo
347.90 €
Skladom: 10 a viac kusov
Kempingová sada riadu KING CAMP Camper 4
37.00 €
Dodacia lehota 5 pracovných dní
Stan COLEMAN Darwin 3+
Doprava zadarmo
126.90 €
Skladom: 10 a viac kusov
Samonafukovacia karimatka KING CAMP Comfort Single - modrá
69.80 €
55.50 €
-20%

Outdoor a camping


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa