Jóga pre začiatočníkov so Simonou Krainovou a Katkou ⏩
MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Výpredaj
K NÁKUPU APLIKÁCIA FITIFY NA MESIAC ZADARMO

Kedy je najlepší čas kúpiť bazén


"Na bazén je ešte čas." Pristihli ste sa niekedy pri odkladaní nákupu bazéna pred sezónou, zrazu bolo leto a nebolo sa v čom kúpať? Deti smutné, že nemajú v čom vyvádzať a vy zisťujete, že bazény sú vypredané. Jar, leto, jeseň, alebo snáď zima… Kedy je najlepší čas zaobstarať si domov bazén a podľa čoho bazén vybrať?


Príslovie "čím skôr, tým lepšie" platí pri mnohých veciach, a pri výbere bazéna to platí dva krát. Či už sa chystáte zaobstarať si bazén prstencový, nadzemný s pevnou konštrukciou alebo zapustený do zeme, rozhodne sa neoplatí čakať do poslednej chvíle. Poďme sa pozrieť prečo.

Je z čoho vyberať

Kúpa bazéna môže byť v lete pomerne stresujúca záležitosť, obľúbené typy sú už vypredané a predajne s bazénmi pomaly pripomínajú preťahovačky o posledné kusy zľavneného tovaru na čierny piatok. Zbytočné nervy si môžete ušetriť, keď sa na lov bazéna vrhnete už teraz na jar. Najväčší výber bazénov je najčastejšie v období apríla a mája. Vyberať môžete medzi prstencovými bazénmi, nadzemnými bazénmi s pevnou konštrukciou alebo zapustenými bazénmi.

V MASTERSPORT sa zameriavame na nadzemné prstencové bazény a bazény s pevnou konštrukciou a už teraz nájdete na našich stránkach širokú ponuku!

1

2

Predsezónne akcie

Každé euro sa počíta. Prečo teda neušetriť aj na bazéne? Nemáme však na mysli šetrenie na úkor kvality, šikovní ľudia kupujú kvalitné bazény v predsezónnych akciách! Jarné akcie už sú v plnom prúde a bazény tak môžete zaobstarať za výhodnejšiu cenu, ako keby ste čakali až do leta.

No a ušetrené financie môžete využiť napríklad na kvalitnú filtráciu alebo doplnky na kúpanie.


Kúpačka už v prvý letný deň

Predstavte si, je jeden z prvých naozaj teplých letných dní, po vyčerpávajúcom dni v práci alebo v škole prídete domov a na záhrade na vás čaká bazén plný osviežujúcej vody. Znie to ako značka ideál?

Kúpte si bazén už teraz na jar, nech vám neutečie žiadna príležitosť na kúpanie už na začiatku leta!

3

4

Bazén = dlhodobá investícia

Pri správnej starostlivosti je kúpa bazéna investícia na mnoho rokov, jeho výber by sa preto nemal brať na ľahkú váhu. Výber bazéna už na jar vám poskytne dostatok priestoru zvážiť všetky možnosti, rozhodnúť sa o pre vás najlepšom type bazéna, jeho veľkosti, vhodnej filtrácii a všetkého, čo k bazénom neodmysliteľne patrí. Vyhnete sa tak impulzívnemu nákupu bazéna, ktorý takzvane "zostal".

Pokiaľ si chcete zaobstarať kvalitný bazén, ktorý vám vydrží niekoľko sezón aj napriek nevypočítateľnému počasiu a vyčíňaniu ratolestí, venujte výberu bazéna dostatok času, aby ste sa mohli rozhodnúť zodpovedne. My vám radi pomôžeme.Poďme vyberať


Skladom: 10 a viac kusov
Bazén Prompt Pool 360 x 90 cm set s kartušovou filtráciou
Doprava zadarmo
185.50 €
148.30 €
-20%
Skladom od 4.2022
Bazén Steel Super Rattan 427 x 84 cm
Doprava zadarmo
260.00 €
229.00 €
-11%
Skladom: 10 a viac kusov
Bazén s pevnou stenou Passau Grey 400 x 207 x 122 cm
Doprava zadarmo
599.00 €
475.00 €
-20%
Skladom: 10 a viac kusov
Piesková filtrácia BESTWAY Profi prietok 5.678 l/h
Doprava zadarmo
222.00 €
169.20 €
-23%


Celá kategória


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa