Simona KRAINOVÁ - ambasádorka MASTERSPORT.sk⏩
MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Výpredaj
Tipy na DARČEKY, ktoré Vás udrží v pohybe!

Darčeky, ktoré Vás udržia v pohybe!Tipy na vianočné darčeky pre športových nadšencov

A zase je to tu! Vianoce sú za rohom a s nimi nekonečné vyberanie darčekov.

Potrebujete niečo pre športovcov, ktorí už majú všetko? Chcete pre deti niečo, čo im spraví radosť a zároveň podporí ich zdravie a odtrhne ich od počítačov? Priali by ste si, aby sa Vaši rodičia zase trochu rozpohybovali?

Máme pre Vás pár tipov na darčeky, ktoré pod stromčekom potešia malých aj veľkých športovcov.Deti

Máte doma neposedné deti, ktoré majú energiu na rozdávanie? Alebo si neviete rady čo s teenagermi, čo s teenagermi, ktorí celé poobedie “pregaučujú” s telefónom v ruke? Chcete ich viesť k aktívnemu životu? Zaobstarajte im darčeky, ktoré ich zdvihnú zo stoličky a podporia chuť sa hýbať.

Pre menej náročných

Svojim ratolestiam, ktoré radi behajú, určite spravíte radosť dobrou loptou alebo bránkou, nech môžu ďalej rozvíjať svoj talent a tímového ducha. Vyberte peknú futbalku alebo napríklad basketbalovú loptu!

Lopty Vyberte si
Bránky Vyberte si

Či už bude zima dlhá alebo krátka, určite si užijete mnoho zábavy s bobami alebo sánkami. Pre dieťa to bude sranda a pre rodičov makačka. Predsa len, vybehnúť párkrát kopec s dieťaťom ako závažie na bobách, to už je predsa riadne fitko, no nie?

Boby a sánky Vyberte si

Pre náročných

Pre tých, pre ktorých je pobehovanie po ihrisku málo a radšej vyrážajú na dlhšie trasy, máme korčule, kolobežky a odrážadla. Kolobežky sú buď skladacie, s nafukovacími kolesami, alebo freestylové a elektrické. Kolobežka je skladná a praktická, jednoducho ju naložíte do kufra auta a zaparkovať ju môžete napríklad na balkóne. Kolobežka aj korčule sa stanú pre Vaše deti výborným parťákom a uvidíte, že nadšenie z rodinných prechádzok a výletov zázračne vzrastie.

Kolobežky a odrážadla Vyberte si
Korčule a skateboardy Vyberte si

Pre fajnšmekrov

Lopty, bicykle, kolobežky to všetko už vaše deti majú, ale vy by ste ich radi v aktívnom životnom štýle naozaj podporili? A tiež tak trochu prekvapili, ako cool sú ich rodičia či prarodičia, že poznáte trendy dnešnej doby?

Trampolíny sú definitívne hitom tejto doby. Trampolíny do detí pumpujú endorfíny, deti ich milujú a sú schopné na nich stráviť celý deň. Skákanie na trampolíne je pohyb, ktorí deti (a keď už sme pri tom, možno aj dospelí) zbožňujú. Skoky, poletovanie vzduchom a bezpečné pády sprostredkujú úžasný pocit voľnosti a ľahkosti. Športovo zdatnejšie deti sa na trampolíne môžu učiť aj rôzne triky ako saltá alebo premety.

Atletickým deťom, ktoré chcú vyskúšať skoky na zemi, vytrete zrak podložkou AIRTRACK, ktoré zaznamenali za posledné roky veľký boom! Jedná sa o originálne skákacie žinenky, vhodné pre rôzne skákacie aktivity, ako sú skákanie, parkour, kotúle, saltá, výskoky.sú pevné, ale zároveň pružné podložky, ktoré poskytujú bezpečný priestor pre cvičenie gymnastiky alebo parkouru. Pri kúpe airtrackov máme v ponuke darček a to školu parkouru zadarmo. Po tréningu stačí žinenku vyfúknuť a uložiť, takže šetrí priestor.

Viac o airtrakoch nájdete tu.

Airtrack Vyberte si
Trampolíny Vyberte si

Pozrite sa na naše video so známym youtuberom Tarym, nech ste v obraze.Ženy

Neviete, čím na Vianoce potešiť svoju ženu, maminku, sestru alebo kamarátku, ktorá si chce udržať fit postavu a žije aktívnym životom? Kozmetický balíček síce neurazí, ale tento rok to chce prísť s niečím originálnym! Čo tak darček, ktorý im pomôže ušetriť čas a zacvičiť si doma?

Pre menej náročných

Pre ženy, ktoré prevažne cvičia rady doma, máme množstvo fitness doplnkov na výber. Nová podložka, posilňovacie gumy alebo crossfitový balíček sú skladné športové potreby, ktoré každej aktívnej žene, urobí veľkú radosť

Fitness a posilňovňa Vyberte si
Posilňovače Vyberte si
Podložky na cvičenie Vyberte si

Pre náročných

Pre náročnejšie fitnessky, máme v ponuke záťažové vesty. Vďaka nim svoj domáci tréning môžu posunúť na vyšší level. Účinky cvičenia sa znásobia, poriadne sa zapotia, a dosiahnu tak lepšie výsledky, v čo najkratšom čase.

Závažie Vyberte si

Ďalej Vašu blízku určite poteší balančná podložka, pretože cvičenie s ňou je netradičné a zábavné. Sú skvelými pomocníkmi k posilneniu svalov, spevneniu postavy a celkového držania tela a koordinácie. Majú širokú škálu využitia – môžete ich použiť k základným cvikom, ale aj pri kardio alebo posilňovaní. V domácej posilňovni nesmú chýbať.

Balančné podložky Vyberte si

Pre fajnšmekrov

Pokiaľ chcete svoju športovkyňu naozaj potešiť, bežecké pásy patria bezpochyby k najobľúbenejším fitness strojom. Bežecký pás využije bezpochyby celá rodina. Na bežeckom páse sa dá behať v akomkoľvek počasí. Aj keď je vonku veterno, prší alebo je naopak moc teplo. Nemusíte tak riešiť ani oblečenie, v ktorom by vám nemala byť zima, ale ani horúco.

Pokiaľ potrebujete pomoc s výberom, pozrite sa sem.

Bežecké pásy Vyberte si


Muži

Tiež už vám niekedy dochádza inšpirácia a neviete, čo kúpiť svojim mužom? Ponožkami a trenkami určite nič nepokazíte, ale čo si budeme vravieť, zase také terno to nie je. Príďte s niečim, čo ich poriadne napumpuje a namotivuje.

Pre menej náročných

Pokiaľ chce Váš muž začať s posilňovaním, ale nechce utrácať peniaze za permanentku do fitka, základom je kúpiť mu činky alebo rôzne závažia.. Veľkou výhodou je ich nízka cena a veľká variabilita. Činky môžete dokonalo využiť k precvičovaniu celého tela. Činky tiež doma veľmi dobre uložíte a nebudú vám nikde prekážať.

Činka nastaviteľná
nahradí viac sad závaží a ušetrí tak cenný priestor v posilňovni.
Vyberte si
Činky a závažia Vyberte si
Crossfit pack Vyberte si

Pre náročných

Pokiaľ už Váš športovec doma pravidelne cvičí, ale chcel by posunúť svoj tréning zase o level vyššie, doporučujeme tradičné a efektívne hrazdy. Sú veľmi jednoduché a účinné pomôcky k posilňovaniu hornej polovice tela vlastnou váhou, najmä potom chrbtových svalov. Ďalšie jednotlivé skupiny svalov, na ktorých budete pracovať, potom závisí na type úchopu, ktorý vám daný typ nástennej hrazdy poskytne.

Hrazdy Vyberte si

Ďalším tipom pre náročných športovcov sú posilňovacie lavice. Sú ideálne k cielenému tvarovaniu a spevneniu svalov celého tela a k zlepšeniu fyzickej kondície.

Posilňovacie lavice Vyberte si

Pre fajnšmekrov

Pokiaľ to Váš milý myslí s cvičením naozaj vážne a jeho snom je vybudovanie domácej posilňovne, máme pre vás tip. Základom každej domácej posilňovne je posilňovacia veža. Posilňovacia veža je univerzálny multifunkčný stroj, na ktorom zvládneme kvalitný tréning všetkých hlavných svalových partií a vykompenzuje nám návštevu fitka.

Naviac na posilňovaciu vežu budete potrebovať menej miesta, ako ste možno predpokladali. Pre pohodlné cvičenie Vám bude stačiť vyhradiť miesto pre 3 metre do dĺžky a 2,5 metrov do výšky.

Posilňovacie veže Vyberte si


Babičky a dedovia

A čo vymyslíme pre naše babičky a dedkov, ktorí už majú nakúpené všetko, čo potrebujú? Fľašu ďalšieho vína, na ktorú sa buď zapráši, poprípade skončí ako darček pre ďalšiu návštevu? Poďme to zmeniť. Zostať aktívny je dôležité pre celkové zdravie. Predsa len, fyzická aktivita nám môže pomôcť predísť celej rade zdravotných problémov a dokonca môže pomôcť s kvalitnejším spánkom alebo lepšou náladou.

Pre menej náročných

Základ každého pohybu je preťahovanie. Je skvelou prevenciou proti všetkým bolestiam a hlavne predchádza zraneniam, ktoré sú vo vyššom veku časté. A na to potrebujeme dobrú podložku, na ktorej zvládneme celú radu cvikov.

K pretiahnutiu nám pomôže pár posilňovacích gúm, vďaka ktorým dokážeme ľahko a bezpečne pretiahnúť celé telo a môžeme tak bezpečne implementovať pár základných jógových cvikov do denného pohybového rituálu.

Podložky Vyberte si
Posilňovacie gumy Vyberte si

Pre náročných

Chôdza je najprirodzenejší ľudský pohyb, občas ale môže z dlhej prechádzky bolieť chrbát alebo kolená, obzvlášť vo vyššom veku. Náročnejším a aktívnym starším jedincom, ktorí si užívajú turistiku alebo dlhšie prechádzky, urobíte určite radosť kvalitnými trekingovými palicami. Chôdza je najprirodzenejší ľudský pohyb, občas ale môže z dlhej precházky bolieť chrbát alebo kolená, obzvlášť vo vyššom veku. Palice tlumia nárazy, chránia kĺby a poskytnú vám skvelú oporu.

Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom palíc, pozrite sa tu.

Palice Vyberte si

Pre fajnšmekrov

Veľkým hitom dnešnej doby sú domáce rotopedy. Väčšina rotopedov má transportné kolieska a tak sa dajú ľahko premiestňovať. Rotoped predstavuje pohodlný a bezpečný pohyb, pri ktorom si môžete v pohodlí obývačky pekne rozprúdiť krv a spevniť nohy. Rotopedy sú dnes dostupné v celej rade rôznych štýlov a vymožeností.

S výberom rotopedu Vám pomôžeme tu.


Rotopedy Vyberte si


Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa