Simona KRAINOVÁ - ambasádorka MASTERSPORT.sk⏩
MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Výpredaj

Baseballové pálky a baseballové vybavenie

baseball

Baseball, jeden z najobľúbenejších športov v USA, valcuje aj Česko! V Česku okrem solídnej baseballovej extraligy a bejzbalových ihrísk, vidieť amatérskeho nadhadzovača a pálkara aj na dvorcoch a v parkoch.

Okrem baseballovej pálky, rukavice, loptičky a trochy rovnakého priestoru už totiž baseball viac nevyžaduje. Baseballové vybavenie navyše nemusí byť drahé, zvlášť ak sa rozhodnete pre výhodný baseballový set (pálka, rukavice, loptička) z nášho športového e-shopu

Baseballové sety pre rekreačných hráčov i začínajúcich športovcov

Hoci naozajstný baseballový zápas sa nezaobíde bez dvoch tímov o 9 hráčoch, náhody a odpaly môžete trénovať pokojne aj vo dvoch!

Ak si s baseballom ešte len začínate tykať, baseballový set je pre vás to najlepšie riešenie. Za veľmi dobrú cenu máte k dispozícii kvalitnú raketu, loptičku aj baseballovú rukavicu pre chytanie.

Pre nácvik odpaľovania odporúčame zaobstarať si aj tento >baseballový odpaľovacie stojan.

Vyberáme baseballové pálky a baseballové rukavice

Baseballovú rukavicu drží pravák v ľavej a ľavák v pravej ruke, podobne ako hokejový gólman. Pri výbere zohľadnite aj veľkosť baseballovej rukavice, ktorá je vyjadrená číslami v popiske pri každej rukavici.

Baseballové pálky sú k dispozícii v drevenom i kovovom prevedení, pričom oba materiály majú čo do seba a začiatočníka určite nesklamú. Baseballové pálky sú rozdelené na rakety pre seniorov a juniorov. Pre detailnejšií výber využite číslovanie.

Prečítajte si tiež

Ako vybrať baseballovú pálku

Ako vybrať a udržiavať baseballovú rukavicu

alebo prejdite rovno do kategórie Baseball v našom e-shope.

Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa