Simona KRAINOVÁ - ambasádorka MASTERSPORT.sk⏩
MASTERSPORT.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Výpredaj
Tipy na DARČEKY, ktoré Vás udrží v pohybe!


Simona Krainováambasádorka MASTERSPORT.sk

Miluje šport, hlavne behanie a spolu s celou svojou rodinou žije veľmi aktívne. Modelka, herečka, matka dvoch detí a úspešná podnikateľka Simona Krainová veľmi dobre vie, že šport je najlepšia zábava i relax.

Čas strávený s rodinou je pre ňu všetkým, a tak sa ho snaží vyplniť zábavne a kvalitne - hlavne športom. K zdravému pohybu vedie tiež svojich dvoch synov, ktorí radi skúšajú rôzne športy.

Sme preto veľmi radi, že sa Simona rozhodla spolupracovať s naším e-shopom a môžeme ju privítať ako novú ambasádorku MASTERSPORT.sk, e-shopu, kde nájdete športové vybavenie pre rodiny s deťmi aj single športovcov na celý rok.


Na úvod naší spolupráce nám Simona odpověděla na několik otázek, ako inak než o športe!


Vie sa o vás (a nielen z Vášho Instagramu ), že máte vrúcny vzťah k športu, hlavne k behu. Prečo vlastne beháte?

  • Beh je pre mňa nielen ten naj výdaj energie, pretože ja jednoducho potrebujem ten pocit, že som zo seba vydala naozaj všetko, ale aj obrovský relax, čistá hlava a dobrá nálada. Sú to síce náročne, ale vlastne príjemne spálené kalórie. Ten pocit po behu mi zatiaľ žiadny iný šport nedal. Takže nielen zdravé a pevné telo, ale aj zdravá myseľ. To je pre mňa beh.

Kto, alebo čo Vás priviedlo k behu a ako dlho už beháte?

  • Priviedlo ma k nemu nevítaných pár kíl navyše :) a tiež lenivosť. Ale to už je dávna minulosť, našťastie! Ani neviem, kedy som vlastne s behom začala, ale je to určite pár pekných rokov :)

Koľko km týždenne nabeháte?

  • Ja, keď sa do niečoho pustím, tak vždy po hlave a na sto percent, takže som behala niekedy aj dvakrát denne :). Nejako som si vžila rannú rutinu 10 km denne, ale nič sa nemá preháňať, takže trochu uberám a skôr si ho užívam už ako relax.

Beháte radšej na páse alebo vonku?

  • Najradšej behám vonku v prírode a keď je krásne :), to nemá chybu. Pri behaní si nejako to všetko okolo dokážete viac užívať...asi tie endorfíny :). Pás je zase veľká úspora času, pri mojej práci a navyše s deťmi je pre mňa každá minúta drahá a tiež v zime je určite pohodlnejší. Ja som skôr letný typ :). Takže v zime musí môj bežecký pás veľa vydržať už len preto, že na ňom behá aj môj manžel.

Máte jeden z najvýkonnejších bežeckých pásov značky MASTER. Ako ste so svojim bežeckým pásom spokojná?

  • Bežecký pás je úžasný. Hlavne preto, že je veľmi tichý a odpružený, čo je dôležité pre ochranu kĺbov, tiež sa veľmi jednoducho ovláda a má dva turbo ventilátory, a to vám dokáže beh na páse veľmi spríjemniť. 

Robíte okrem behu ešte nejaký iný šport?

  • Mám rada plávanie a tiež cvičím a posilňujem, to je pri pravidelnom behaní nutnosť. Momentálne sa chystám na pravidelné tréningy s trénerom Jánom Kempem, s ktorým trénuje aj moja sestra a vraj sa mám na čo tešiť :). Tak sa teším :)

Simone za krásne odpovede veľmi ďakujeme.


Pokiaľ chcete sledovať celý príbeh Simony a MASTERSPORTu, sledujte instagramový profil @mastersportcz a hlavne priamo profil Simony Krainovej na @simonakrainova


pas master fc100

Celá ponuka bežeckých pásov

Vyberte si

Chceš mať dopravu od 80 € ZADARMO? Vstúp do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte sa